Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretném eladni az autómat....

Szeretném eladni az autómat. Ha autókereskedésbe viszem be, hogy működik? Nem szeretnék sokat vesződni az eladásával, így autókereskedésbe szeretném bevinni. Ennek mi a menete?

Figyelt kérdés

2017. júl. 14. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Bemész, megkérdezed van-e ilyenre lehetőség.
2017. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól lehúznak vele. Beviszed az autódat, amit ha magad adnál el, kapnál érte mondjuk 1 millát. A kereskedő majd azt mondja neked, hogy nem ér többet 650-nél. Te otthagyod annyiért, mert olyan hihetően hangzik a rizsa, amit előad. Ő kitakaríttatja, esetleg felpolíroztatja, majd kiteszi 1.2 milláért, és a hülye magyar annyiért is elviszi majd. Kb ez a menete.
2017. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyire azért nem vészes a helyzet. Én 900-ért adtam be az autót, kijavítottak rajta pár apróságot és 1,1-ért adták el. Cserébe azonnal a kezembe volt a pénz és nem kellett mindenféle nepperekkel alkudoznom meg beengednem őket a kocsimba.
2017. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 265.000-ért vettem egy swiftet kereskedőtől, amit aznap reggel 230.000-ért adott be a srác.


Szóval kérdező: kevesebbet kapsz érte kereskedőtől, de megkímél a hirdetés-telefonálgatás-mutogatás-alkudozás macerájától.

2017. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kb 800.000ért paicképes kocsimért 300.000at akart volna ma adni a kereskedő:)
2017. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szeretek magam eladni dolgokat. Ha nem akarsz vesződni vele kérdezd meg mit adna érte. De hidd el nem olyan nehéz eladni egy autót. Csak időbe telhet.
2017. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell sokat vesződni.

Felmész a hasznaltauto.hu-ra

Kilistázod a hasonló felszereltségű ilyen kocsikat.

Ha mondjuk van 100 találat, sorba rakod ár szerint, és belövöd a te áradat a 30. legolcsóbbra. Csinálsz 6 db fotót.

Odairod kereskedők ne hívjanak. Másnap elviszik a kocsit

2017. júl. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!