Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Instagram posztolás után...

Instagram posztolás után egyre csökkenő követőszám. Miért követnek ki vajon?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, miért érdekel ez annyira. Magát az appot rengeteget használom: szórakoztató, receptes tartalmakat fogyasztok főleg, posztolni viszont nagyon-nagyon ritkán szoktam. Alapvetően kevés követőm van (150 alatt), többnyire ismerősök, idegeneket visszaigazolni nem szoktam. A fiókom privátra van állítva. Nekem mindez meg is felel így, nem szeretnék népszerű lenni. De!

Az utóbbi időben észrevettem, hogy ha mégis kiteszek valamit (ez pár havonta néhány sztori egy eseményről, vagy nyaralásról, tájképek főleg, amik esztétikusabbak…posztban talán fél évente 1-2, nem tolom túl) mindig1-2-vel kevesebb követőm lesz utána.

Ti miért követtek ki olyas valakit, aki ritkán, de kitesz ilyen dolgokat néha?

Illetve ha maga az ember zavar személyesen, miért követed be?

Lassan már ha rá is nyomnék a sztorizásra, nem teszem, nehogy valakinek annyira megüssem az ingerküszöbét, hogy kikövessen.

Én akkor követek ki valakit, ha zavaróan tolja magát 0-24, vagy kitesz 30 hangos sztorit naponta.



2023. aug. 2. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha privátra van állítva, akkor az ismerőseid hagyják el a profilod? Őket kellene akkor megkérdezned. Én kevés embert követek csak, a fele külföldi. Annyira nem érdekel, hogy elhagyjam. Ha van kedvem, ránézek, ha nincs nincs. Van olyan, akinek a dolgait évek óta nem láttam. Követést két esetben szüntetek meg. Az egyik barátom volt, és meghalt. Rossz érzés látni a követettek listájában. A másik ok az lenne, ha kiderülne róla, hogy egy szélsőség valaki, hétpróbás gazember, bűnöző.
2023. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem mindig zongorázom végig, hogy ki hagyta el pontosan, 1-2 konkrét példát tudok, de ők távolabbi ismerősök (sok éve volt osztálytárs, vagy csak fél évig voltunk munkatársak).

Lehet, hogy a posztomról jutott eszébe, hogy “jé, ezt minek is követem, mikor egy ideje nincs közünk egymáshoz?!”

Csak nem értem, én ritkán követek be valakit, főzős profilokat maximum….ők kezdeményezték a követésemet, én csak elfogadtam és visszanyomtam annó.

Az nem foglalkoztatna, hogy csak úgy random csökken a követőszám, mert hát az ember szelektál, és felülvizsgálja a tartalomfogyasztását. De az fura, hogy ez mindig a posztjaimmal esik egybe, hogy olyankor többen is “szelektálnak” engem.

Elgondolkodtat, mi lehet bennem annyira idegesítő :D.

Szélsőséges amúgy nem vagyok, politikai témájú mémet is szerintem 1 éve osztottam tovább sztoriban utoljára, akkor nem követett ki senki.

2023. aug. 2. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!