Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van értelme írni egy ilyet?

Van értelme írni egy ilyet?

Figyelt kérdés
Röviden egy wattpad fanfict, egy fekete és egy fehér fiúról akik először riválisok, és utálják egymást. Két ellentét, pl a fehér fiú feminine típusú, gyenge testalkatú, sokszor megverik, a fekete fiú meg ez a tipik basic, népszerű "Bad boy" aki tiszta macsó, heterónak tűnik stb stb. Ki olvasná ezt szerintetek? Lenne értelme megírni egy ilyet?

#meleg #szerelem #ellentét #Riválisok #Wattpad #Riváliszerelemplrómeójúlia
nov. 19. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Mindig, mindent érdemes írni, ami nem beteg dolog. Ez OK.
nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nincs értelme. Mai alap sablon sztori.
nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Olvasnám :)
nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Hererónak tûnik?XD Most az vagy nem?
nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Gary és Marshall Lee a "Fiona and Cake" sorozatból? Nekem azonnal ez ugrott be a leírásból. Szerintem sokan zabálnák, ha megírnád, mert nagy fan favorit mindkettő, főleg amióta official, hogy együtt vannak.


#4: A "heterónak tűnik" azt jelenti, hogy ránézésre nem mondaná meg senki, hogy meleg. Én az ilyen karaktereket speciel nagyon szeretem, mert biztosan nem abból áll az egész személyiségük, hogy melegek. Plusz reálisabb is, mert egy meleg srác gyakran fél kezdeményezni, mert nem tudja eldönteni, hogy van-e esélye, vagy sem.

nov. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van értelme írni, ez nem ezen múlok, hogy vevők lesznek-e rá az olvasók vagy nem. Ha jól adod elő, vagyis írod meg, akkor egy jó alap sztorival biztosan fogják olvasni.

Szóval én amondó vagyok, hogy írd meg nyugodtan. ^^

nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem homokosokról írsz, akkor van. Sok ilyen történet van a világirodalomban.
nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Én kíváncsi vagyok rá.
nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 paradicsom31 ***** válasza:
100%

Nem értem a 7. válaszolót... Miért baj az, ha SLASH-t akar írni? Ha neked nem tetszik, nem kell elolvasnod, keress mást.


Kérdésedre a válasz: mivel valóban az alap egy "sablon", szerintem sokan vevők lellének rá. :) Természetesen nem baj, hogy sablonos kicsit, sok hasonló történet van, mégis mindegyik más. Szerinted írd meg.

nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor egyszerű sablonos sztorikat keresek. ☺️
nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!