Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Idővel beleszerethetek vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel beleszerethetek vagy nincs értelme időt szánni rá?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel vasárnap találkoztam (barátnőm párjának a bátyjának a haverja) és aznap sokat ittunk, a srác pedig megcsókolt. Azóta folyamatosan beszélgetünk, találkozni akar velem, mert látott bennem valami pluszt. Kedvelem én is, mert rendes srác, segítőkész, talpraesett és humoros, de az arca annyira nem tetszik, de úgy érzem, minden más rendben van vele. A testét imádom, mert nagyon izmos és jó magas, a belsője is szerethető, de az arca egy kissé aszimmetrikus. Mit gondoltok, bele tudnák szeretni?
2022. aug. 17. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Simán lehetséges.

Találkozz vele, és majd kialakul.

2022. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát hány évesek vagytok?
2022. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerd meg jobban és szerintem van rá esély, hogy beleszeretsz.
2022. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

hát ha ezt erőltetni kell részedről, akkor nem.

a teste teccik, vagyis inkább szexuálisan izgat.

a szerelem az más...

2022. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
24 vagyok, ő 27.
2022. aug. 17. 15:15
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Az én barátomnak se az arca se a teste nagyon nem jött be elsőre :D viszont a személyiségét imádtam, szóval beleszerettem, és most már imádom mindenét, nagyon tetszik külsőre is. Szóval szerintem igen, simán van rá esély.
2022. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lányoknál is van olyan, hogy nagyon meg tudnak szépülni, ha megszereti őket az ember fia...
2022. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem az tetszett meg benne, hogy olyan jószívű, kedves, előzékeny és képes megcsinálni mindent egyedül. #6 ezt jó volt olvasni, bíztató a tudat, hogy a te szívedet sikerült meghódítani.
2022. aug. 17. 15:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Fizess neki plasztikai műtétet hogy olyan szép legyen mint az izmos teste és a belseje
2022. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!