Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme belekezdeni ebbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme belekezdeni ebbe a kapcsolatba? Vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok, még sosem volt kapcsolatom, még sosem voltam szerelmes, meg úgy éreztem nem állok készen még a kapcsolatra. De most megismerkedtem egy olyan fiúval aki iránt érzek valamit, bár még csak egyszer találkoztunk. És úgy érzem már elég érett vagyok hogy barátom legyen. A találkozás vagy "randi" nagyon jól sikerült, egy hullámhosszon voltunk, sokat nevettünk, mondta hogy bejövök neki, és olyanokat mondott hogy "amikor a barátnőm leszel" meg hogy "majd ide együtt elmegyünk". Szóval így beszélt a jövönkről, illetve puszilgatott, a végén fogtuk egymás kezét és úgy sétáltunk. Meg utána megcsókolt(nem,nem ez volt az első csókom, így nem volt kínos vagy fura).Igazából annyira egyértelműnek éreztem ezt. Pedig már volt más is akivel elmentem randira, bár ő amúgy sem tetszett annyira, de vele pl még csak nem is fogtuk meg egymás kezét, és el sem tudtam volna képzelni hogy megcsókoljon. Szóval teljesen egy hullámhosszon voltunk. Eddig két csókom volt, mindkettő egy bulin,de egyiket sem élveztem annyira, egyik sem volt annyira természetes mint ez. Amikor rámnézett úgy nézett ki mint aki tényleg szeret, bár lehet mindenkire így néz. Na a lényeg az hogy, rengetek lányt követ instán, és lájkolgat is nekik, illetve sok lány barátja van. Elég népszerű, és jól néz ki. Bár azt mondta azok a lánybarátok tényleg csak barátok, de hát nem tudni. Meg azt is mondta hogy én különleges vagyok, de hát ezt is mindenki mondja, ez nem jelent semmit. Lehet mindenkinek ezt mondja. Szóval a kérdés, van értelme mégegyszer találkozni, és engedni neki hogy több legyen? Vagy úgyis csak kihasználna, mert sok lánybarátja van? Ha az utóbbi akkor inkább már most kiszállnék, mielőtt végképp belezúgok mert akkor tényleg fájni fog. Azért írom ide a kérdést, mert olyan emberek véleményét szeretném akik tényleg tapasztaltak mert én nek vagyok az. És légyszi a bunkó válaszoktól kíméljetek meg. Tudom hogy a szerelem elveszi az eszem, és lehet hogy hülyeséget csinálok.
2023. júl. 15. 22:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Ezt így elöre nem lehet megmondani hogy koppanni fogsz e vagy sem.Attól függ mit értessz az alatt hogy" több is legyen"?

Nekem is 17 évesen volt az első kapcsolatom 3 hónapig tartott népszerű srác volt stb aztán elhidegültem tőle több okból is így szakítottam.A lényeg hogy ha felhozza a szexet abba ne menj bele.Vagy ha sokat utal rá akkor nyilván csak azt akarja tőled. Engedd nyugodtan közel magadhoz mert kitudja mi lehet belőle.Lehet egy életre szóló szerelem.Nehéz megmondani sajnos hogy megbizhatsz e benne vagy sem. Ezt kikell tapasztalnod.Hajrá.

2023. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha testiségre megy rá akkor biztos lehetsz benne hogy csak szexet akar.
2023. júl. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyelőre hagynám, hogy csak úgy menjenek az események. Ráérsz akkor dönteni, ha komolyra fordulna a dolog.
2023. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy randi alatt nem lehet megszeretni senkit. Ez lassan alakul ki. Esetleg nagyon tetszel neki, kivan, de ez nem szerelem meg.


Miert zavar, hogy vannak baratai? Ez jo dolog. Fontosak az emberi kapcsolatok.

2023. júl. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most nézem hogy instán leszedte a lájkját a képemről, ez mit jelent? Hogy mégsem tetszem neki? Ugye úgy kezdtünk el beszélgetni, és még akkor belájkolta, és nem tudom mikor, de szerintem a találkozás után szedte le? Ez most mi?
2023. júl. 16. 18:28
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé fura reakció.Szerintem hagyd ha így viselkedik ennyire gyerekesen én még az összeveszett exem vagy barátnőim képe alól se vettem le sose a lájkot, hát még így 1 találka után.Kérdezd meg tőle.Vagy most mizu? írtatok a hétvégén?
2023. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 igen,én se vettem le soha lájkot, még ha összevesztem valakivel akkor se. Mert nem az az első gondolatom hogy rohanok az instájára kilájkolni mindent. Amúgy tegnap beszéltünk utoljára, de csak ilyen sablonosan, és keveset. Most arra várok hogy rámírjon magátóp, mert tegnap is én írtam neki. De nem nagyon akar írni.
2023. júl. 16. 19:36
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Uh :( hagyd akkor..Ha nem ír magától, ne írj rá semmi féle képpen.Hagyd hogy ő jöjjön feléd.Hanem teszi akkor nem érdekled annyira.
2023. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy lehet, hogy rosszul vagyok bekötve, de a lány is 17 éves..

Miért lenne baj, ha le akarna vele feküdni a srác?

Más a csak meghúz kategória, ő nem visz el randizni, viszont nekem például red flag, ha egy hónap kavarás/kapcsolat után sem fekszik le velem a lány..

Attól, hogy igényem van erre, nem vagyok fuckboy, nem csalom meg, viszont ha nekem ez igényem, de nem elégíti ki a partner, akkor nincs értelme.

Mint ahogy figyelemet vár az egyik fél, de a másik nem adja meg neki:)

2023. júl. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

9#


"nekem például red flag, ha egy hónap kavarás/kapcsolat után sem fekszik le velem a lány.."


Nem mindenki gondolja így. Gondolom ezt előre közlöd a partnerekkel, nem csak elhagyod őket.


Kavarás = érzelmek nélküli bszás.

2023. júl. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!