Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha itthon kell...

Mennyire gáz ha itthon kell szilvesztereznem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, mindenki más orrba szájba bulizni akar. Meghívtak egy hb-ba de nem kedvelem annyira a társaságot, a legjobb barátnőm pedig a barátjával tölti az újévet. Kicsit kényelmetlenül érzem magam miatta. Valszeg itthon leszek a családdal.

dec. 31. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem gáz.


Sőt én azokat a szilvesztereket szeretem legjobban, mikor a szüleimmel lehetek. Ezt is lehet pörgősebbre csinálni, be lehet menni velük a központba nézni a tűzijátékot és valami progit szervezni, de én azt is szeretem mikor otthon a kedvenc kajáink mellett csak chillelünk és gondolkozunk azon, hogy jövőre min kéne változtatni.


Egy olyan szilveszteres bulit adnék, ahol már együtt lennék valakivel és lehetne éjfélkor smárolni, de ez idén nem így alakult, majd jövőre i guess


A baráti társaságokkal habár nyilván érdekesebb lehet egy buli, de a petárdázáson kívül bármi mást máskor is át lehet élni

dec. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
De egyébként meg nem kell tudnia másnak hogy te hol töltöd, csak akkor gáz ha te ott nem érzed jól magad
dec. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 GJLarsFan ***** válasza:
87%
Ezzel nincs semmi baj :) Mi is otthon töltjük az év utolsó napját :)
dec. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Társasozzatok vagy csináljatok valami ivós játékot a családdal. Mi kártyázni szoktunk és mindig jó a hangulat. Csinálunk mini kajákat azokat szoktuk enni meg kutyulok koktélt
dec. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!