Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Itthon szilveszterezek ma....

Itthon szilveszterezek ma. Mit csináljak hogy jobban elviselhető legyen?

Figyelt kérdés

Annyira szar.. Legjobb barátnőm jól itthagyott,barátjával szilveszterezik,más lánybarátom meg úgy igazán nincsen csak fiu. Anyuék már 10kor elalszanak mi meg a kiskutyámmal fent maradunk. Ahova elhivtak ott kb senkit nem ismerek igy oda nem szivesen mennék..elég gátlásos vagyok. De itthon maradni is olyan rossz miközben hallom hogy petárdáznak meg minden...

Szar..

Még életemben nem szilvesztereztem itthon és nagyon furcsa.

Mit csináljak?:/


19/L


2015. dec. 31. 17:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézz filmet, sorozatot, játssz, olvass, aludj, vegyél egy jó fürdőt.
2015. dec. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben vagyok :D

Én ma megnézek egy filmet amit nagyon régóta megszeretnék,plusz kevertem gintonicot.Jól érzem már magam.

Szerintem így lekötheted magad te is.

Vagy ha pesti vagy gyere áthozzám tonicozni.


N/20

2015. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

igyál

egyél finomakat

filmezzél

2015. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Foglald el magad. Nézz filmet, olvass valami jó könyvet. Legalább nem kell tanulnod, mint nekem.. :D
2015. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
vedd elő a vibrit
2015. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
kettes nem beszélhetnénk fbn?:)) igy jóó tudni hgy van még más is aki hasonlo helyzetben van..:)
2015. dec. 31. 18:14
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig itthon szilveszterezem.

Feldíszítettem a nappalit, gyertyákat gyújtok, leeszem a fáról a maradék csokit:) filmet nézek, játszom az állataimmal, éjfél előtt főzök virslit, éjfélkor felbontok egy 2 dl-es pezsgőt, kimegyek a teraszra, és megnézem az összes tűzijátékot, ami látható innen:) Ez min. fél óra:), addigra eléggé át is fagyok:)

Mivel alapból későn fekvő vagyok, éjfél után is megnézek egy filmet, hogy különlegesebb legyen az este. Szóval egy perci sincs időm unatkozni:)

2015. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

"Még életemben nem szilvesztereztem itthon és nagyon furcsa. "


Már 3-4 éves korosban is eljártál otthonról? O.o

2015. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
37%

Ugyan ez kb.


Nekem legjobb barátnőm ígérgette,hogy együtt leszünk,ha még ketten is,de iszogatunk elleszünk. Erre 3-4 hete megismerkedett egy pasival és a pasi wellness programot ajánlott fel,persze hívtak engem is,mindent fizettek volna,csak én így nem megyek,hogy "szegény barátnőm egyedül van jöjjön már velünk " szerintem kb ilyesmit mondhatott barátnőm a pasinak. Nem hinném,hogy amúgy örült volna ennek a dolognak,hogy megyek.

Tegnap mondta ezt a wellneses dolgot,de mondta,hogy azért ez még nem biztos így úgy amúgy..Ma délután benyögte onnantól kezdve magamba zuhantam.


Még hívott engem,hogy fél 8-ig menjek át inni (kb 2 órát) utána ő megy el. Mondom az nagyon remek,ő utána jó kedvűen megy szórakozni és meg jöhetek haza ülhetek itthon az üres lakásban. Nem mentem és még ő volt megsértődve..


Van itthon fél üveg vodka,meg fanta azt majd megiszom ,hallgatom a zenét aztán majd megyek aludni.


Anyumék elmentek,húgomék is később csatlakoznak anyumékhoz,nekem nem volt kedvem menni..


Nekem sincs rajta kívül más barátnőm.


Haverjaimat kérdeztem,de most mindenki a párjával van,vagy otthon lesz semmi extra.. Mondom remek. Szóval csapódni se tudtam sehová.


23/L

2015. dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Vicces. Világéletemben arra vágytam, hogy otthon maradjak, olvassak, filmet nézzek, aludjak szilveszterkor. Eddig nem jött össze, eléggé irigyellek.

Bocsi.

40/N

2015. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!