Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosan szilveszterezni,...

Magányosan szilveszterezni, itthon? Ciki?

Figyelt kérdés

Egy kavarás miatt nem tudok menni a buliba, ahová amúgy mentem volna és ez ügynek köszönhetően a társaságtól is elment a kedvem.

Utolsó évem van a gimiből, jó lenne pár emberrel lenni, de ők már elígérkeztek máshova. A többi ismerősöm a párjával lesz.

Így nekem marad az itthon mint lehetséges alternatíva, vagy max a rokonok, 6-7 között, de ennyi.

Valaki más is van ilyen helyzetben?

18/L



2017. dec. 29. 23:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
1%
Hozzám nyugodtan jöhetsz ;)
2017. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azt hittem evidens, de mint minden egyes kérdező normális választ várnék én is.
2017. dec. 29. 23:17
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem ciki. Én is mehetnék szilveszterezni, de nincs kedvem és itthon fogok maradni.
2017. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem ciki! Sokan vannak így vagy így sikerült, vagy szeretnek egyedül lenni, én magam részéről nem szeretek egyedül szilveszterezni! De úgy állj hozzá hogy, jövőre sokkal jobb lesz és csak pozitívan!:)
2017. dec. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem ciki, nekem is az ismerőseim nagy része a párjával lesz vagy elígérkezett, a barátnőm akivel akartam menni pedig lemondta, ez van.:D

Igazából engem annyira nem érdekel, hidd el nincs abban semmi hogy egyedül szilveszterezel, még jó is tud lenni, és egyáltalán nem ciki.:)

2017. dec. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

"jó lenne pár emberrel lenni, de ők már elígérkeztek máshova"


Lehet, hogy valamelyikükkel elmehetnél te is oda, ahova elígérkeztek.


"nekem marad az itthon mint lehetséges alternatíva, vagy max a rokonok, 6-7 között, de ennyi"


És az nem jó?


Egyébként otthon sem ciki.

De ha egyesek szerint ciki, akkor mi van? 18 évesen épp ideje, hogy elkezdd úgy élni az életedet, hogy közben ne folyton mások véleményével legyél elfoglalva. Érezd jól magad, bárhol leszel is! :)

2017. dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem ciki, nálam is ugyan ez a helyzet.
2017. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Igen..így vagyok én is 18/F :(
2017. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%
Szintén egyedül, a városban vagy valahol kóborolva, sétálgatva. F/38
2017. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%
idén sajna én is.
2017. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!