Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress rendelésnél hogyan...

Aliexpress rendelésnél hogyan tudom visszaküldeni a terméket úgy, hogy az eladó fizessen?

Figyelt kérdés

Kaptam egy hibás terméket, visszaküldés nélküli visszatérítést igényeltem meg, mert tudtam, hogy egy vagyon a visszaküldés.

Az Aliexpress úgy döntött, hogy küldjem vissza, igazoljam a feladást nyomkövetési kóddal és majd akkor kapok visszatérítést. Az is benne van a döntésben, hogy az eladó fizeti a visszaküldés árát.

Az eladó megadott egy kínai címet. Posta kalkulátora szerint kb. 2x-e a visszaküldés ára, mint amennyit a termékért fizettem.

Ha feladom a csomagot, hogyan, mikor fogom visszakapni ennek a magas postaköltségnek az árát?


dec. 22. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Utánvét
dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utánvét Kínával? Ilyen opciót nem mutat.
dec. 22. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulópénz. Mit rendeltél?
dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az aliexpressen keresztül kell indítani, hanem a szállító cégnek kell jelezni. Akkor visszautalja az árát. Nekem még mindig úgy volt. A központon keresztül akkor intéztem, amikor a szállító lemondta a szállítást.
dec. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es ezt nem igazán értem. Most a szállító cégnek jelzed vagy a központon keresztül intézed?

Amit én rendeltem, nem szállítás során sérült meg, hanem már karcosan, lepattanva adhatták fel. Ezzel a rendeléssel már így jártam, így is lehet használni, csak drága ilyen állapotért cserébe. De a jövőben érdekel, hogyan tudom megoldani, ha mondjuk a hirdetéstől jelentősen eltér a kapott termék.

dec. 22. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!