Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress rendelésnél rányomt...

Aliexpress rendelésnél rányomtam a "confirm receipt" gombra mielött megjött volna a termék. Minden rendben lesz?

Figyelt kérdés
28-án rendeltem egy terméket, amit másnap már feldolgoztak és kiszállítottak, viszont ez volt az első rendelésem, és rányomtam, hogy a termék megérkezett (azt hittem mást jelent először). Ráírtam az eladóra aki közölte, hogy ne aggódjak, már kiszállították. A tracking opció így már nem elérhető ugye, viszont a postától/futártól fogok kapni emailt, vagy hívást, hogy hozzák a csomagot a napokban vagy hasonló? Nem nagy áru, de viszonylag sokat fizettem érte. Az eladónak jók az értékelései, és az adott terméknek is.

2022. okt. 31. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A trekking amúgy sem ér szart sem kínából.

Nem hiszem hogy fizettél volna futárszolgálatnak, a posta fogja kézbesíteni - ők pedig nem kapnak értesítést kínából, hogy forduljanak vissza a küldeménnyel. Szóval pontosan az fog történni így is, mintha nem nyomsz rá arra a bizonyos gombra.

Vagy megkapod vagy nem.

2022. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, teljesen pánikoltam, hogy evvel az 1 rossz kattintással tönkreteszek mindent
2022. okt. 31. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!