Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet nyerőgépeken...

Hogyan lehet nyerőgépeken szerencsejáték-függővé válni?

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén voltam másodszor kaszinóban haverokkal, és nyerőgépeztünk. Egyszerűen nem értem meg hogyan lehet erre függővé válni. Szerintem nagyon unalmas, és kb depresszióssá tesz miközben nyomogatom. Betettem 2000 forintot, néha megy fel a pénz, de többségében csak lefelé. És közben csak bámulom azokat a hülye figurákat. Egyszer talán bead valamit 10 ezer pörgetés után, de kinek van kedve annyit várni. És ugyanezt mondanám ha nyertem volna sok pénzt.

jan. 26. 00:23
 1/3 anonim válasza:
100%
Általában 100-200 pörgetés alatt bejön a bónusz, azért nem tűnt nektek izgalmasnak mert párat pörgettetek.
jan. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem pont nyerőgép, de fizetős játék.


A férjem letöltötte, teljesen a függője, nyomogatja minden szabadidejében. Pont úgy próbál róla lejönni mint egy rossz drogos vagy alkoholista, de elég nehezen megy. Karácsony óta 80 ezer forintot költött rá. Én már azt is unom amikor elkezd róla beszélni, semennyire nem érdekel.


Szóval mások vagyunk, minden ember különböző, valakire ez hat, valakire az.


Ha téged nem kerített a hatalmába, örülj neki, hogy legalább nem leszel egyhamar függő. ;)

jan. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem az okozza a függést, hogy rossz érzés vesztesként felállni. hogy már ráköltöttél vagyonokat, és semmi bevétel. és ezért újra és újra meg akarod próbálni. arra az érzésre függsz rá, hogy most majd összejön.
jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!