Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mindig is érdekelt a bachata...

Mindig is érdekelt a bachata tánc, mindig is szerettem volna elsajátítani a helyes mozdulatokat, illetve szeretném végre nem csak egyedül csinálni az egészet. A netről sok mindent meg lehet tanulni, de érdekelne, hogy milyen egy igazi bachata óra?

Figyelt kérdés

Ki hova járt?

Pest megye és Budapest lenne a legideálisabb nekem.

Milyen egy ilyen óra?

Mennyibe kerül?

Sajnos nem sok választékot találtam a neten, de leginkább tapasztalatok érdekelnének.

Plusz az árak, mert per pill nem állok valami fényesen anyagilag, de nagyon szívesen tanulnék viszont.

Ki mennyi ideje csinálja, milyen sikerélmények vannak?

Fiúk lányok mennyire vegyesen jelentkeznek erre?

A való életben mennyire népszerű ez a tánc?


Hálásan megköszönném, ha valaki aki tapasztalt a témában, az írna nekem pár sort! :)

(egyéni menetrend is érdekelne, hány napot jártál egy héten, hány órát, mennyit fouettel, meddig jártál, miért hagytad abba (ha abba hagytad), suli helyett hol találtál helyet ahol tudsz gyakorolni stb...)



febr. 17. 05:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!