Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha lenne pénzed rá, akkor...

Ha lenne pénzed rá, akkor megvennéd?

Figyelt kérdés

World of warcraftról van szó... szóval eddig csak tört szervereken játszottam , az utóbbi fél évben ott sem, nem is hiányzott.


most viszont, hogy megjelenik az új kiegészítője, elgondlkoztam rajta hogy megvegyem-e.


De akkor ugye megkell venni az előző részeit is, tehát


a sima wowot( 3000ft) , a bc-t (3000ft) , a(z) lk-t (7000ft) , és ugye a cataclysmet (10000ft)


és akkor kapok ajándékba egy hónap ingyen játékot.


te megvennéd ha lenne pénzed rá? megéri?


2010. nov. 27. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én régen játszottam vele. Nem egy annyira nagy szám, de tetszett, persze csak alacsony szinten voltam. Öcsém játszott vele okáig, eredetin, és azt mondta, hogy ahhoz kpest, ami pr éve volt(amikor én is játszottam vele) a játék istentelenül szar lett, és már nem is érdemes vele játszani...
2010. nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én biztos nem egy hülye játékra sosem költenék pénzt.
2010. nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szerintem én sem fogom ha nem lenne ilyen drága akkor lehet , de így .... sajnálom rá az a pénzt, de az a baj hogy ki is próbálnám .
2010. nov. 27. 10:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj, ha nagyon ki szeretnéd próbálni, akkor megveheted csak az alapjátékot, mikor kipróbálod, akkor úgysem kerülsz olyan helyekre még, hogy kiegészítő kelljen egy darabig(kivéve ugye, ha Blood Elf vagy Draenei...), és ha nem jön be, akkor hagyod a francba, 3000 forint még mindig kevesebb, mint 25000, és egy tapasztalattal biztos gazdagabb leszel ;)


első

2010. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!