Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem mész be az áll az...

Miért nem mész be az áll az alkuba? és sok pénzed lessz/lehet.

Figyelt kérdés
most ezt komolyan kérdezem . mert azon gondokkodtam ugye hogy sokan 100.000ft alatt keresnek. és mégha 50 ezret is nyer valaki az is jó mert ingyen pénz. akkor pl. mért nem mész be?én gondolkodtam mondjuk rajta....
2009. dec. 17. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolj bele van aki több hétig se kerül játékba,hallottam olyat hogy vki emiatt hagyta ott a munkahelyét.Amugy hol lehet jelentkezni?

Én ugyanis most épp nem dolgozom és szivesen mennék.

2009. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szerintem az oldalukon van telefonszám. igen a munkahelyre én is gondoltam hogy most hogyan oldják meg..... 200km re van tőlünk,de én mennék ha nemkellene utazni .....


ezt az oldalukon találtam sok sikert neked


Áll az alku - Újra! - 21 táska, 21 esély! Megint sok pénzt rejtettünk a táskáinkba, csak rajtad múlik, hogy megtalálod. Tedd magad próbára! Újra Áll az alku! A jelentkezéshez hívd a 06 30/30-30-400-as telefonszámot, vagy küldj email-t az alku@tv2.hu-ra! Jelentkezési határidõ: 2009. március 1. Nézd meg, értékeld! Küldd tovább ismerõseidnek!

2009. dec. 17. 16:09
 3/8 A kérdező kommentje:
de most ha megkérded akkor tuti megint lehet jelentkezni is, csak megkell tudnod hogy mikor lessz lehetőséged rá, telefonon megmondják gondolom.
2009. dec. 17. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
én jelentkeztem, úgy emlékszem március környékén voltam is válogatáson, de nem hívtak be játszani sajnos :(
2009. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hmmmmm ennyi válogatnak????????de amugy mire válogatnak kinézetre vagy korra vagy mire?
2009. dec. 17. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert vidéki vagyok és nincs pénzem/időm Pestre utazni.
2009. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok, aki jelentkezett

ki kellett tölteni egy nagyon hosszú kérdőívet, ahol minden féle hülyeségeket kérdeztek, először összes adat, suli, munka, szerepeltél már tv-ben, kedvenc idézeted/filmed/énekesed/magyar celebed, mire költenéd a 21 milliót, mikor sírtál utoljára nyilvános helyen, ki a legjobb barátod és mit adnál a nyereményedből, van-e pasid/csajod, mesélj róla, milyen produkciót csinálnál a műsorban, írj egy viccet, jellemezd magad 5 szóval, legjobb tulajdonságod, legidegesítőbb tulajdonságod, életed legjobb pillanata...

nem tudom most több nem jut eszembe

utána volt egy beszélgetés, 3an ültek és kérdezgettek, miután nagyjából átlapozták a tesztemet, tőlem az egyik pasi azt kérdezte randiznék-e vele, meg tetszik-e (én 18 éves vagyok ő 33! :D mondtam,hogy öreg hozzám) és külföldi utazásokról meg ilyenekről beszéltünk... ja és csináltak egy fényképet

aztán mondták,hogy 3 héten belül, ha visszahívnak,akkor bekerültem, ha nem,akkor sajnos nem és nem hívtak :(

2009. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolótól szeretném kérdezni,hogy leírná-e részletesebben,hogy milyen kérdések voltak a castingon?

Nekem pénteken kell mennem castingra,és szeretnék felkészülten érkezni :) Előre is köszönöm!

2010. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!