Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik ez a szerelmes vers? :D

Melyik ez a szerelmes vers? :D

Figyelt kérdés
Olyasmi van benne hogy ha mást csókolsz rohadjon le a szád meg ilyesmik de nem találom. :D Kicsit hosszú. Ha leírná valaki megköszönném :)
2010. dec. 3. 14:40
 1/2 anonim válasza:
96%

Szeretem a fejed, amely sötét, üres és kopott, Szeretem a szíved, amely naponta csak egyszer dobog. Szeretlek téged, mint kecske a kést, Mint marha a kiszáradt vetést. Szeretem a hajad, mely hosszú és tetves, Cérnavékony hajad, mely örökké retkes. Szeretem a lábad könnyfakasztó szagát, Melytől a görény is feldobja a talpát. Szeretem az orrod, melytől nem tudsz legelni, Melyet ha meghalsz külön kell temetni. Folyik érted könnyem, mint a megáradt patak, Kérlek az első fára kösd fel magad. Ha méhecske volnék mézet gyűjtenék eleségül, Ha marha volnék hozzád mennék feleségül. Nevem a bélyeg alatt, A bélyeg a postám alatt. Csókollak százszor, De nem most majd máskor. Csókollak össze-vissza, Ha nem tetszik küld vissza.



szerintem erre gondolál.

2010. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köööszi nem erre gondoltam de ez is jó :) tetszik :DD
2010. dec. 3. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!