Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A facebook adatlapon oldalt...

A facebook adatlapon oldalt az ismerősöket mi szerint listázza ki a rendszer? :D

Figyelt kérdés
Pl ha nézem a saját adatlapom, odlalt megjelennek az ismerősök, kb 10 egymás alatt, az véletlen sorrend vagy esetleg az akik utoljára nézték az adatlapom?
2010. dec. 15. 19:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Én eddig úgy tudtam hogy random... minden esetre lehet némi igazság benne, de nekem szerepel közte olyan is akit egyáltalán nem érdekel hogy s mint velem? Nem hinném, hogy akkor épp az én adatlapomat nézegetné, ezzel ellentétben aki nap mint nap nézegeti az adatlapom az én jelenlétemben is soha nem láttam oldalt egyszer sem. Emiatt gondolkodóba estem... Másrészről, nem a Facebook ennyire összetett weboldal hanem ez az egész világ háló, mindent le tudnak nyomozni akár milyen oldalon is jársz nem a FB az "intelligens" hanem ez az egész rendszer...
2012. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 dodoka12345 válasza:
Erre én is kíváncsi leszek! Most lett Timelineom, itt is ugyanazt csinálja a rendszer ahogy látom. És azzal nem értek egyet én sem, hogy azon embereket rakja oda, akiket mi megnézegettünk sokszor, szerintem fordítva. De nem hiszem el, hogy ezt senki nem tudja. Emberek programozták/zák , és nem szivárog ki ? hmm...
2012. ápr. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
30%

Azokat dobja ki, akiknek TE sűrűn nézed az adatlapját, és/vagy chatelsz vele, lájkolod a képeit, státuszait, stb. Hülyeségeket beszél az, aki szerint a fakbuk titkon, tudat alatt segít neked megmondani, hogy kik nézik az adatlapodat. Mondok egy példát: nemrég elkezdtem vonzódni valaki iránt, aki az ismerősöm volt, és nem titkolom, napi többször ránéztem az adatlapjára. Eleinte csak akkor dobta ki jobb oldalt az első 10-be, mikor online volt, de egy idő után már állandóan megjelenítette: soha nem beszéltünk egymással interneten, nem is lájkoltunk semmit a másik illető oldalán, mégis ott volt. És az illető semmit nem tudott az érzéseimről, sőt talán a létezésemről, úgyhogy kizárt, hogy ő nézegette volna az én adatlapomat.

Szóval ennyit a titkos fakbuk-kommandóról. ;)

2012. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:

Sziasztok!

Látom, már régen foglalkoztatok ezzel a témával, de nálam csak most merült fel, mint probléma.

Én is úgy tapasztaltam, hogy akivel üzeneteket váltasz, illetve sokat nézed az adatlápját, képeit (like nélkül), azok megjelennek a bal oldali sávban, a 10 személy között. Ezt értem.

Hogyan lehet módosítani ezt a 10-es listát? Meg lehet oldani valamilyen beállítással? Vagy tényleg csak az az egyetlen megoldás, hogy nem írok neki, nem kattintok az adatlapjára? A "Megjelenítés a hírfolyamban" pipát már levettem.

2013. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
65%
Az hatalmas amikor valaki beírja: "én eddig úgy tudtam random". :DDD Mi alapján tudtad? Az alapján, hogy bele sem gondoltál? Talán eddig azt HITTED, hogy random. Egyébként nyilvánvalóan van köze ahhoz, hogy mennyire nézegeti az adatlapodat, ill a fentebb részletesebben említettekhez is.
2013. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 gyu70 válasza:

Itt van jó kis cikk, amit leírnak benne az működik. A FACEBOOK BARÁTOK! linket megfogod egérrel és feltolod a böngésződ kedvencek sávjába. Aztán belépsz a facebook fiókodba és klikk az általad elhelyezett FACEBOOK BARÁTOK! gombra a kedvencekben. Megjelenik egy lista amely abból áll össze, hogy kivel milyen gyakran írtok, lájkoltok megosztotok,kik nézik a te oldalad stb.A lista felső részében a közeli barátok, lejjebb értelem szerűen

a kevésbé aktív barátaidat láthatod.

2013. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 gyu70 válasza:

Bocsi, az előbb lemaradt a cikk linkje:


[link]

2013. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Nekem már nem működik az a link, pedig egy darabig követtem is. :(
2014. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
És ha valaki másnak az adatlapján nézzük az ő ismerőseit, akkor is azt mutatja, hogy annak a valakinek kik szokták nézegetni az adatlapját, vagy azt, hogy az ő ismerősei közül minket kik nézegetnek. Csak azért mert felmentem a barátom facebookjára, és nála másokat dobott ki, mint nálam, amikor a saját facebookomról néztem az adatlapját.
2014. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
76%

Ha ez egy annyira hiper-szuper jól átgondolt és megtervezett rendszer lenne, akkor hagytak volna benne egy választási lehetőséget, hogy én dönthessem el, mi alapján szeretném sorba rendezni az ismerőseimet.

Abból, hogy egyszerűen rám erőltetnek egy sémát, és nincs is lehetőségem rajta változtatni, számomra az amatőrizmus, az igénytelenség tükröződik csupán.

2015. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!