Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A facebook adatlapon oldalt...

A facebook adatlapon oldalt az ismerősöket mi szerint listázza ki a rendszer? :D

Figyelt kérdés
Pl ha nézem a saját adatlapom, odlalt megjelennek az ismerősök, kb 10 egymás alatt, az véletlen sorrend vagy esetleg az akik utoljára nézték az adatlapom?
2010. dec. 15. 19:24
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Arról nem is beszélve, hogy az ismerőseim ismerőseinek a rendezése is ugyanaz a szempont alapján történik, holott nekem semmi közöm ahhoz, hogy egy adott ismerősöm ismerőse (akit én mellesleg nem is ismerek) milyen sűrűn frissíti a profilját vagy ír kommenteket, posztol ki megosztásokat, stb. Úgy gondolom, ez kizárólag az ismerősömre tartozik és nem rám. Akkor én miért nem láthetom az ő ismerőseinek a listáját pl. név szerint rendezve?
2015. jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Az 100%, hogy nem random. Én úgy figyeltem meg, hogy a legfontosabb szempont az, hogy kivel beszélsz a legtöbbet és, hogy kinek lájkoltad a dolgait. Ezután még talán az játszhat szerepet, hogy kikkel lájkoltad ugyanazokat az oldalakat, témákat stb és, hogy TE kinek nézed legtöbbször a profilját.
2015. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Relative válasza:

Ezzel szerintem leginkább az a gond, hogy az engedélyem nélkül mások is tudomást szerezhetnek arról, hogy kivel tartom a kapcsolatot legjobban.

Hogy jön ahhoz a Facebook, hogy erről másokat informál!

2015. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Relative


Mindenki csak a saját listáját látja. Ellenőriztem direkt és más sorrendben adja be az embereket mindenkinél. Hiába mész rá arra, hogy Megtekintés, mint XY, valójában a közös ismerősök után megkapod a saját listád.

2015. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Nem kell lenézni, nem hiába vitat téma minden amerikai egyetemen, ahová géniuszok járnak!"


Szerintem a legjobbnak titulált amerikai egyetemekre is max. pár géniusz járt a történetük során. Ne dicsérjük a jenkiket (és fullajtárjaikat) fel szédelgő jelleggel.

2015. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Biztos hogy random.Nekem például olyanokat is bead hogy ismerhetem,akivel nincs is közös ismerősöm....
2016. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
38%
Sziasztok, rohadt régi a dolog, de azért idepofátlankodnék. Szerintem az, hogy kivel beszélgetek a legtöbbet, és kinek nézem a profilját, az nem teljesen jó, mert például azokat sosem szokta nekem oldalt kidobni, akikkel a legtöbbet beszélek, vagy sokat ténykedek az oldalukon. Randomnak tuti nem random, biztos van benne logika, mert jelenleg olyan is van nekem itt, akinél én likeoltam nemrég, de olyan is, akivel nem beszéltem egy éve, és felé sem szagoltam egy ideje. Szóval passz.
2017. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!