Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Holnap lesz a 14. szülinapom....

Holnap lesz a 14. szülinapom. Buli lesz. Csak nem tudom, mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Szóval ittalvós, rajtam kívül 6 lány (énis az vagyok) :) A filmnézés megvan, meg smink meg ilyenek de fogalmam sincs mit csinálhatnánk még. Karaoke, meg beszélgetés is lesz, letöltöttem a kedvenc énekesünk CD-jét ugyh elleszünk, de kellene valami érdekes, szobában csinálható program. Üvegezés, activity, ilyeneket ne mondjatok! MIT CSINÁLJUNK??? Légyszi segítsetek!
2011. jan. 28. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenki hozza magával azokat a ruháit,amiket már nem hord,és cseréljétek őket arra,ami tetszik.

Mindenképpen készítsetek feljegyzéseket a buli legjobb aranyköpéseiről.Erre jelöljetek ki egy füzetet, ami csak ezeket tartalmazza majd.A feljegyzések mellet hagyjatok ki helyet,hogy később melléjük ragaszthassátok a buliról készült fotókat.

2011. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a ruhás tényleg jó ötlet:) Még lehetne azt is (ha érdekel titeket az ilyen) hogy keresel neten mindenféle személyiségteszteket, és azt megcsináljátok (pl van rajzelemzés, meg csomó személyiségteszt is).

Esetleg tölts le valamilyen idegennyelvű filmet, és szinkronizáljátok ti, nagyon vicces tud lenni:D

2011. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Töltsétek el hasznosan az időt.

Probáljátok bebizonyitani a Riemann sejtést,

de ha ez uncsi, akkor a P=NP problémán is gondolkodhattok.


Mind a kettőröl találhatsz információt a wikipédián!

Sok sikert!

2011. febr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!