Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » VALAKI TUD találó címet...

VALAKI TUD találó címet választani a fogalmazásomnak? VÁLASSZATOK LÉCCI

Figyelt kérdés
Alternatíváim: magic stars,famous stars,style stars,flashback stars,falling stars,perfect stars,univerz,gravity,living sky,dark sky,beauty sky,spinning sky,reaL LIFE IMAGERY. a TÉMA PEDIG A PLAFONON MEGJELENŐ CSILLAGOK SZOBÁNKBAN.TALÁLÓ,JÓ IMAGE-Ű CÍM KELLENE.KÖSZ MINDENKI
2011. febr. 9. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
angol fogalmazás? amúgy aranyos téma lehet a plafonon megjelenő csillagok szobáinkban :D Ezekre a foszforeszkálós cuccokra gondolsz?
2011. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magyarhoz kell. Egy cikk íráshoz. Ühüm azokra, de nem a gagyi ragasztosokra, hanem amit egy szállodában láttunk a kiránduláson. és most ezt a témát kaptam a suliújságban:)
2011. febr. 9. 16:03
 3/6 Dave46 ***** válasza:
A Mennyezet
2011. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha magyar akkor miért kell mindenképp angol cím? Te csak azt soroltál fel, én kapásból nem olvasnám el azt a cikket aminek angol címe van, magyar vagyok Magyo-on élek, magyarul akarok újságot olvasni :)
2011. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a csillagok univerzuma... ezt gondoltam magyarnak.akkor lesz magyar.igazatok van. pindurit tulbonyolitottam:)
2011. febr. 9. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Univerzum a kisszobámban
2011. febr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!