Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Magyarországon hol vannak jó...

Magyarországon hol vannak jó buli helyek?

Figyelt kérdés
Olyan helyeket keresek ahol mai house, techno zenék mennek, nagyon jó a hangulat, és akár sztárokkal is találkozhatok!
2011. febr. 23. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:

West Balkán!

Tutira ott maradsz!

2011. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem volt vicces, meg az különben is bezárt te ész!
2011. febr. 24. 21:38
 3/6 anonim válasza:
Szerintem vicces volt. Ez lehetne a West reklam szlogenje. Egy regi South Park reszben volt asszem egy kerdes, hogy mennyi ido utan lehet elkezdeni viccelni az AIDS-el? Ez egy ugyan olyan tema. Most ez jutott az eszembe....
2011. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ha ti ilyen halálesetekből gúnyt űztök, akkor régen rossz...már bánom, hogy feltettem a kérdést, gondolhattam volna hogy nem sok ember van itt aki normális választ is képes adni!
2011. márc. 5. 00:53
 5/6 anonim válasza:

Na jo baratom tulajdonkeppen igazad van. de az, hogy valaki benyog egy morbid poent, az nem azt jelenti, hogy masok halalabol gunyt uzunk. Gondoltam erted a peldamat, de ha nem irok tobbet. Halallal kapcsolodo viccek: AIDS-es viccek, Vilaghaborus viccek, Gyurcsany viccek(HA-HA) rakos viccek.

-Mit mondott doktor ur, milyen halam van?

-MONDOM RAK PISTA BACSI, RAK!!

Szoval szerintem ezen nem kell besirnod. A kerdesedre a valasz pedig: Coronita.

2011. márc. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na látod? Nem tudtad leírni normálisan, hogy Coronita? Amúgy köszönöm végre.
2011. márc. 6. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!