Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Aréna imax 3D mozival milyen...

Aréna imax 3D mozival milyen tapasztalaitok vannak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
én se értem h kerül ide de sztem jóó mozi
2009. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sztm a kategóriából ítélve arra lenne kíváncsi, hogy milyen lehet Aréna IMAX 3D moziban szeretkezni... de mivel ilyen helyen még nem csináltam, passzolok :D
2009. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

háát..a kérdéssel nem éppen arra céloztam, hogy milyen lehet 3D-s moziban szeretkezni..:)

hanem az iránt érdeklődöm, hogy milyen az aréna imax 3D-s mozi..? Jó? Megéri elmenni?

2009. febr. 17. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó, érdemes elmenni (:

Viszont filmet nézzetek, és ne olyan természeti akármit, amik még vannak, mert borzasztó unalmasak :S

2009. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is érdemes elmenni, és valami jó kis filmet kell megnézni. én már voltam ott néztem természeti izését, az naon uncsi volt, viszont egy jó kis filmet kell megnézni, az nem uncsi ;)
2009. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!