Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalaitok az:Easy...

Mi a tapasztalaitok az:Easy Shaper-vel, VIBRA BELT-el, eliptical (Sztepp gep)?

Figyelt kérdés
Ezeken gondolkodom csa knem tudok donteni.. aki esetleg hasznalt az irjon koszi :)
2011. okt. 28. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod hogy a masszírozásnak és a billegésnek semmi köze a zsírégetéshez akkor megérdemled hogy ne az eliptikus trénert válaszd, ugysem használnád megfelelően. Már bocsi a megfogalmazásért.
2011. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg valami tapasztalatok?
2011. okt. 29. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Eliptikus trénerrel faterom fogyott 15kilót. De mivel ez egy összetett dolog ami 70%ban a diétától függ ezért bármelyikre rá lehet fogni hogy hasznos. Én minden reggel felkelés után háromszor körbefordulok feltartott kézzel, monnd hogy nem ettől fogytam le. Kb ugyanannyi a realitása mint a háj rázó övnek. A zsír égetése oxidatív folyamat, nicns közvetlen összefüggésben az izommunkával. Az izommunka azért jó mert egy olyan energia szükséglet keletkezik amit a kajákból pótlunk zsírraktározás helyett. Az easy shaperrel lehet izommunkát végezni de nem a leg megfelelőbb rá, alapvetően parasztvakításnak találták ki mint minden fogyis tornagépet. A vibra beltnek konkrétan még az izommunkához sincs semmi köze, attól hogy valami ráz nem keletkezik olyan energiaszükséglet amihez indokolttá válna a vésztartalékok sok oxigénnel és sok idő alatt végbemenő bontása. Ehhez nem kell tapasztalat, ez nem csak elmélet hanem kézzel fogható tény. Aki mást állít az magát is becsapta. Ez nem kvantumfizika hanem mérhető és alaposan tanulmányozott dolgokról beszélünk. Ezért nem értem hogyan lehet egyáltalán legális ilyen hülye termékeket árulni, vagy legalábbis össze vissza hazudozni róluk.

Az eliptikus tréner segítségével jó kis egy órás teljes testet igénybevevő mozgást lehet végezni ami mivel nem nagy intenzíású és hirtelen végbemenő, illetve van idő megfelelő mennyiségű oxigén felvételére, részben zsírból is fedezhető energiafolyamat.

2011. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkoo erdemes lenne vennem..? en is dietaval gondoltam persze...
2011. okt. 29. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!