Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vv Anikó tényleg ilyen erős?

Vv Anikó tényleg ilyen erős?

Figyelt kérdés
Én azt hittem, nem sokan szeretik, de most mindenhol azt olvasom, esélyes az első 3-ban lenni...
2011. márc. 2. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem sajnos igen.

Sokak szerint ő csak egy ártatlan jószívű bárányka.

Meg a hormonzavaros tinifiucskák bálványozzák szépségét...


Aztán az is lehet hogy csak erősnek hiszi mindenki, közben pedig az egyik leggyengébb.

2011. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy erős, mert jó nő, és mellé egy ostoba kis ribi is. Ez kell a nézőnek, csak több kurwulással.
2011. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Thurston ***** válasza:

Ja, a másodiknál a pont.


Mondjuk szerintem mocskosul nem jó nő, de kétségtelen, hogy a legtöbben nem így gondolják, és ez azért sokat számít.

2011. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

en sem tartom erosnek.

en regen szerettem Anikot, mert annyira aranyosan tudott orulni minden aprosagnak, de tenyleg (tudok ra peldakat is ne kotozkodjetek) de amiota volt az az Oliveres ugy... azota valahogy na...

2011. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem nézem a Valóvilágot,de ez az Anikó jó csaj.Ennyi néha elég.
2011. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha ott is lesz az utolsó 3ba,nem azért mert olyan erős,hanem azért mert egy napraforgó,így nem fog sose kiválasztott lenni,és senki nem hívja ki párbajra
2011. márc. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy szánalmas, jelentéktelen tyúk, egyáltalán nem tartom erősnek. A "legendás" szépsége? Ugyan már....

10 év és ronda cgányasszony lesz belőle.

2011. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó: már cigány...


Na, de szintem egyáltalán nem erős. értéktelen ribi..

mindig évát bántja aval a szandikával, mikor szerencsétlen éva nem is csinál semit...

-.-" szánalmas egy nő...

2011. márc. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolso: oo szerencsetlen eva? csorikam nem csinal semmit:( hogy ne csinalna! mindig kibeszelte Szandikat
2011. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!