Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miből gondolják hogy Anikó...

Miből gondolják hogy Anikó bivaly erős? Még párbajozni se volt

Figyelt kérdés
én személy szerint rühellem mint a sz@rt,bárki ellen megy ki remélem kiesik és szerintem semmit se ér,de mégis mindenhol azt olvasom még jerzyt is kint hagyná meg ő megy vissza stb
2011. ápr. 27. 15:46
 1/3 anonim válasza:
64%
Én is erősnek tartom függetlenül attól hogy még nem volt kinnt , Jerzy ellen bárki visszamegy az elöző párbajt nem magának hanem Éva és Alekosz táborának köszönheti így nem volt nehéz nyerni .Anikó nagyon szerethető én neki szurkolok.
2011. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyetértek az első hosszászólóval, csak azt remélem, h most, ha jerzyt hívja ki anikó, akkor az alek meg éva rajongók nem szavaznak újra jerzyre, hogy éva bennmaradjon utolsó nőnek.
2011. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én őt tartom a még bent lévők között a legértelmesebbnek. Sajnos mégsem tartom annyira erősnek, mert mint olvasom, sokan vannak a kérdező véleményéhez hasonlóan is. Ráadásul úgy gondolom, hogy szavazni is inkább ők fognak. Sajnos.
2011. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!