Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Húsvétkor ellehet menni...

Apanacsi kérdése:

Húsvétkor ellehet menni locsolkodni idegen házakhoz? Vagy csak olyan házakhoz menjek ahol ismerősök laknak? összelehet gyűjteni egy húsvét hétfőn 50. 000Ft-ot?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy hol laknak lány ismerőseim és ezért gondoltam arra, hogy elmennék idegen lányokhoz
2011. márc. 13. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Városi vagy? Esetleg falusi? Mert abban biztos vagyok, hogy ha városban laksz, akkor be se fognak engedni. Én sem engednék be egy ismeretlen locsolkodni vágyót. Max. az idős nénik beengednek, de pénzt nem fogsz kapni idegenektől. Én csak rokonoknak adok, szóval még osztálytársnak se adtam volna anno.

Nem hiszem, hogy össze lehet gyűjteni a pénzt amit írtál.Idegenektől max egy piros tojást kapsz.

Ha falusi vagy, akkor ott beengednek, mivel ott mindenki ismert mindenkit, ha csak látásból is, de lóvét, akkor is csak rokontól kap az ember szerintem.

2011. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
városi vagyok de eltudok menni faluba is mondjuk röszkére vagy sándorfalvára:)
2011. márc. 13. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól van, látom élelmes gyerek vagy:) De gondolj arra, hogy ha te csaj lennél adnál pénzt egy idegen srácnak a locsolásért? Nálunk ez csak a családban szokás, de próbáld ki,aztán írd meg mire jutottál, mert most már kíváncsi vagyok:)
2011. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én ha csajszi lennék ha lenne lóvém adnék pénzt idegeneknek is csak cigányoknak nem azokat alapból bese engedném
2011. márc. 14. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!