Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mire költsem a pénzem?

Mire költsem a pénzem?

Figyelt kérdés
Van 60 ezer forintom.14 éves vagyok és nagyon régóta arra várok hogy letehesem a jogsit robogóra és most itt az idő.Felmerült bennem az a gondolat hogy egy XboX 360-at kellene vennem de szerintem ez csak egy ilyen gondolat amit nem is igazából akarok de azért ersze örülnék neki.Vélemények?
2011. márc. 27. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább rakd le az M-s jogsit és vegyél egy Simsont vagy Babettát, többet érsz vele, játékkonzol nem egy időtálló "befektetés".
2011. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
énis ígygondoltam köszii de azért még jöhetnek a vélemények...
2011. márc. 27. 19:18
 3/7 anonim válasza:
Ja en is motoroznek.Isten ne vedd el a szep emlekeimet gyerekkorombol. jobb kint mint bent. ;):))
2011. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
apukam is mindig motorozott minden féle mocival jeeeeee motorrr 4ever szabadságggg
2011. márc. 27. 19:21
 5/7 A kérdező kommentje:
még még még véleményeket lécci
2011. márc. 27. 19:33
 6/7 anonim válasza:

Én azt tanácsolom, amit én is csináltam. Légy türelmes és gyűjts még hozzá. 16 és fél éves korodban elkezdheted a 'B'jogsit, azzal pedig robogót is vezethetsz, na meg autót is. Ha azt nézed, hogy robogóra Pl.: 45e meg később autóra 65e, akkor 110e-t elköltöttél, de ha egyből B-t csinálsz, akkor 65e-ből kivan az egész, a plusz megtakarításon meg akár egy jobb mocit is vehetnél, vagy bármi egyéb hasznosat.

Amúgy játékkonzolt ne vegyél szerintem, nem olyan nagy szám, csak az idődet töltöd el vele.

Hidd el, ha most félre raksz és teszel még hozzá, sokkal jobban fogsz járni.

2011. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Örülj neki, hogy ilyen gondod van, hogy nem tudod mire költsd a pénzedet.
2011. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!