Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mire költsem a pénzem?

Mire költsem a pénzem?

Figyelt kérdés
Van kb. 10.000 forintom plusz 100 euróm ha nagyon szükséges átváltanám. Nem tudom mire költsem egy jó telefonra nem elég . Mit vegyek amit nem bánom meg ha megveszem?
2011. aug. 30. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
És honnan tudjuk, mid van már és mid nincs még?
2011. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem inkább spórolj, nem szabály az hogy ha van pénzed rögtön el is kell költsed valamire. Idő közben gyűlik még hozzá, és addigra lehet hogy lesz is valami amit nagyon meg szeretnél venni, és nem kell majd szomorkodj hogy nincs elég pénzed rá :)
2011. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezt a pénzt gyűjtögetném sokáig, hogy amikor olyan van akkor legyen pénzem, de ha most kéne elköltenem, cd-t, dvd-t vennék, de amugy, ha használt mobilt vennél? Biztos találsz olyat ami tetszik, jó árban van, és jó állapotban.
2011. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát mindenem meg van. Telefonom se régi, fél éves de újabbat szeretnék ami kicsit jobban fel van szerelve.
2011. aug. 30. 22:21
 5/5 anonim válasza:
84%
Vegyél 1 mú brét
2011. aug. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!