Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Meddig engedjem el a fiam buliba?

Meddig engedjem el a fiam buliba?

Figyelt kérdés
Sziasztok a fiam el szeretne menni hajnalig tartó buliba a barátaival, veszekedni szoktunk emiatt. Nagyon féltem 15 éves, meddig engedjem el? Ameddig ő szeretné? Köszönöm, főleg szülők válaszát várom, de bárki segíthet!
2009. márc. 11. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én anyukám először 16 évesen engedett el buliba de csak mer addig nem volt igényem rá na szóval azt beszéltük meg hogy ha elindulok haza a szórakozó helyről akkor felhívom aztán szegény nem tudta (én sem) hogy ez a buli hajnali háromig fog tartani így fogta magát és beült az autóba azt lejött értem totál idegesen másnap meg csak annyit mondott hogy féltett én meg mondtam neki hogy hiszen megígértem hogy felhívom ha vége van az egésznek és nincsen semmi baj ...... lényeg a lényeg nem kell aggodalmaskodni és egy bulit nagyon tönkre tud vágni egy ilyen 10-re hazaérni szabály mert egész este csak az órát bámulja hogy bakker mindjárt haza kell indulnom pedig még el sem kezdődött. ja és ha buli közben lép le akkor gondolom egyedül menne haza ha viszont a végén megy mikor nagyjából mindenki akkor legalább nem lesz egyedül az utcán főleg ha ismerősei is arra mennek. szóval szerintem engedd had menjen 15 évesen már tud vigyázni magára az ember.
2009. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Egyet értek az első írással, nem szabad túlzásba vinni a gyerek féltését, mert az sose jó. Hagyni kell, h elkezdje az éjszakai életet. Volt már valamilyen buliban? Ha a gyerek mehet egyedül iskolába akkor szerintem szórakozni is elmehet, főleg ha barátokkal megy. Vigyáznak rá nem kell félteni. Szerintem az a legjobb, ha ráhagyod, valószínű ha ez az első bulija hamarabb hazajön, nem kell idegeskedni vigyázni fog magára.
2009. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én 17 vok, szerintem egy 15 éves srácot el lehet engedni én is 15 éves voltam mikor először mentem buliba.. Egy picit nehéz volt, de a tesóm segített és elmehettem.
2009. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15 éves koromban engedtek el először, de 11-re jött értem apu kocsival, szép lassan tornásztuk fel ez időt (éjjfél, fél 1, 1...) most 3-nál tartunk 17 éves vagyok!
2009. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtam engedd el...én 12 éves korom óta járok a városba bulizni:)

14/L

2010. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
12 éves lányomat semmiképp se engedném el!
2010. jan. 19. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!