Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen meleg bárba menjünk...

Milyen meleg bárba menjünk ahova beengednek kiskorút és nem olyan gázos maga a hely sem? Egyébként nem vagyok meleg.

Figyelt kérdés
Két ismerősömmel mennék, egy barátnőmmel, aki szintén hetero, ő 18 éves, és egy meleg fiúismerősömmel, akinek egyébként meg van barátja és 25 éves, szóval igazából csak kíváncsiak vagyunk és szórakozni akarunk. Viszont én 15 éves vagyok, lány, de amúgy kinézek 20-25-nek is, de nem tudom, hogy szigorúak-e a beengedésnél, és nézik-e az iratokat. Valamint melyik meleg bárt ajánljátok, ahol mondjuk normális zene is szól? Azt hallottam, hogy ilyen helyeken csak minimalt meg ilyen béna tüccögőseket nyomnak, valami durvább nincsen? :D
2011. jún. 6. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Jajj mikor mentek? En is ugy mennek, de am hetero vagyok lany :)))

Egy bnomet rangatta el egy ismerose aki szerelmet vallott neki egy ilyen helyre es azt mondta h a transzvesztita show egy must to see in life.

Am ok az oktogon kornyeken voltak.

2011. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az oktogon környékén van egy hely, alterego asszem a neve. a vígszínház mellett van egy ilyen hely, yes a neve, melegbarát de nem kifejezetten meleg hely. sztem ott jól ellennétek.


20/L

2011. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem múltál el 18 éves akkor nem engednek be. Mert te még fejlődésben vagy és ha olyan példát látsz ahol nő nővel, vagy férfi férfival akkor azt tanulod el. És hidd el nem nézel ki 20, 25.!
2011. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!