Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ennyire rossz vagy csak...

Ennyire rossz vagy csak lusták az emberek?

Figyelt kérdés

Nemrég írtam egy rövid kis történetet, és felraktam két helyre is. Az egyiken már kaptam két kritikát, de itt egyet sem. Pedig ez számít nekem jobban. Most ennyire rosszul írok, vagy egyszerűen lusták kritikát írni? Mert megtekintéseim vannak.



[link]


2011. szept. 24. 18:58
 1/2 anonim válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nem mondhatod senkire sem, hogy lusta, csak azért mert nem olvassa el az írásaidat, vagy nem ír róla kritikát. A lustaság nem itt kezdődik..


Ellenben köszönöm a tippet. Batmant fogok nézni ma este :)

2011. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy nem olvassák, hanem hogy látom, hogy hányan nézik meg, és egy se hagy kritikát. Pedig a profiljában minden kábé második szerző kiírja, hogy ő ír kritikát, te is, stb., van egy ilyen kis két sor. Én ha elolvasok egy írást, hagyok kritikát. Szóval magamból és ebből a kiírásból indulok ki.
2011. szept. 24. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!