Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a jó a blogomba és mi a rossz?

Mi a jó a blogomba és mi a rossz?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 30. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Gagyi. Ilyen összeollózok képeket és idézeteket blogot még egy 5 éves is tud csinálni és a legszebb benne, hogy a világon senki sem kíváncsi rá.

Az a baja, hogy nem szól semmiről.

2011. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van benn pár kép ami tetszik, de egy blognak nem erről kell szólnia. Válassz valami témát amiről írsz, vagy magadról és a hétköznapjaidról, de oly módon megfogalmazva, hogy felkeltse az arra tévedők érdeklődését. Írj, írj az a lényeg, a képekre és az idézetekre senki sem kíváncsi.
2011. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam már arra hogy írok magamról meg a hétköznapjaimról csak nem hittem h érdekelné az idegen embereket.Tumblr-ön rengeteg olyan blogot találok ahova csak képeket tesznek ki és mivel 2 3 hete csináltam gondoltam ez ilyesmi.Követnek 31-en meg még vagy 10-en olyanok akiknek nincs tumblr-je és akikről tudok. Köszi a tanácsokat lehet elkezdek majd magamról írni ha kapok olyan visszajelzéseket, hogy lenne akit érdekel :)
2011. jún. 30. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!