Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mitcsináljak unalom űzésnek?!

Mitcsináljak unalom űzésnek?!

Figyelt kérdés
Itt ülök. A gép elött de semmit nemtok csinálni szétunom az agyam msn-ezek de hát az is uncsi ... és csak nézek ki a fejemből. Vmi ötlet ? 13/L
2011. jún. 30. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
aludjál mondjuk
2011. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Mondjuk lvass valamit. Tudom, ez nem egy trendi elfoglaltság, de nagyon hasznos. 1. leköti az idődet, és nem kínlódsz az unalomtól. Iszonyú jó könyvek vannak mindenféle témában. 2. gyarapítja a szókincsedet, amit nagyon hasznos lehet a későbbi életedben.

3. fejleszti a fantáziádat.

4. a gondolkodásodat

stb

stb.

Az olvasás az egyik leginkább fejlesztő szabadidős elfoglaltság. Nem is hinnéd, milyen jó könyvek vannak.

Én 30 évesen jöttem erre rá. Előtte nagyon utáltam. :) Van 3 gyerekem, de volt, hogy 5 éjszaka alatt elolvastam egy 700 oldalas könyvet, mert nem bírtam letenni.

Próbáld ki. De ne vámpíros marhaságokat olvass!

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Bocsi, olvass! :)
2011. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
gitározz....
2011. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az olvasás nem rossz ötlet.: )

Huha ha tudnék gitározni éjjel nappal azt csinálnám. de sajnos nincs gitárom és nem is tudok. : D

2011. júl. 1. 13:55
 6/8 anonim válasza:
hát talán, ha lennének barátaid, akikkel eltudnál menni valahova nem lennél begyepesedett.(:
2011. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
x DD. Tudod Vannak Barátaim!!! :) Ezt a Kérdést este 11 kor tettem fel és nem tudtam mit csinálni!!! : ) és én akkor már nem szoktam barátokkal lenni.:) És nem is ismersz szal:);)
2011. júl. 3. 21:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Lapozgasd A Magyar Helyesírás Szabályai c. tanulságos művet.
2011. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!