Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hajógyárin ennyire figyelmen...

Hajógyárin ennyire figyelmen kivül hagyják hogy 15-16évesek rohangálnak a szórakozóhelyeken?

Figyelt kérdés
Evvel arra céloztam hogy mióta engedik be a 18éven aluliakat??
2010. jún. 20. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég régóta..Tudod ezek a 15-16 évesek erős bevételforrást jelentenek,és hogyha a biztonsági őr nem engedi be őket,akkor pápá az állásának is,mert elég nagy bevétel esne ki...

Mondjuk valamelyik nap épp barátnőm mesélte,hogy már az átjáró hídon is vannak biztonságiak.

2010. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal semmilyen törvény nem tiltja, hogy 15-16 évesek is szórakozzanak, csak alkoholt és dohányárut nem szolgálhatnak ki nekik.
2010. jún. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok...

Második: teljesen igazad van:)) Csak azért mondjuk egy jobb szórakozóhelyen,ahol idősebbek szeretnének szórakozni,nem azért mennek le,hogy sok 15-16 évest lássanak seggrészegen bedrogozva a földön fetrengeni vagy verekedni,vagy hogy játszák a menő gyereket(kivétel bőven akad,általában a csajszik,de a fiúkák között is van kultúrált szórakozó egyén),piát és cigit nem adhatnak ki,de ők ezt tudják és már előtte jóól berúgnak,vagy becsempészik az alkoholt,valahogy megoldják:)

2010. jún. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én spec. csajozni járok hajógyárira (bed).

Ha nem vagy seggrészeg (úgy nehéz csajozni szal) akkor nem dobálnak ki és nem is próbálnak meg lehúzni.

2011. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!