Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az ismert problémával állok...

Az ismert problémával állok szemben. Milyen Animét nézzek?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva az ízlésemet sem tudom meghatározni mert elég sokfélét láttam eddig de ez még mindig kevés… Nekem minden a Bleach-el kezdődött, azóta is imádom… a második amit láttam, a Méz és Lóhere volt csak a zenéi miatt maradt jó emlék azt hiszem, a harmadik a Full Metal Panic volt tetszett és épp elég volt 3 évad. Aztán jött a D.Gray-man teljesen véletlenül és nem bírok lekattanni róla… Aztán megnéztem a Blood+ -t és láttam a Yu yu Hakusho-t is. Az elmút pár napban megnéztem a Highschool of the dead-et a Hellsinget és a Code Geass-t. Mind tetszett. Viszont a Naruto bele bele nézve sem tett rám mély benyomást sajna...
2011. júl. 12. 01:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Én ezeket javaslom:

Noein, Elfen Lied, Ghost in the Shell, Haruhi, When Cicadas Cry.

Most így hirtelen ennyi. Animeaddictson találsz róluk ismertetőket, szerintem az alapján válassz.

2011. júl. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Elolvasgatom az ismertetőket. :)

Még várok válaszokat.

2011. júl. 12. 02:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Jigoku Shoujo, Gravitation, Paradise Kiss :D 3 kedvenc :D a Gravitation meg a Paradise Kiss elég rövid is, asszem 13 részesek kb, szerintem megéri megnézni, de a Jigoku Shoujo még mindig a kedvenc :D am amiket felsoroltál, onnan a D. Gray-man-t a Highschool of the dead-et és a Code Geass-t nem ismerem/láttam. A többit látta, és szeretem is, de a Naruto nekem se jött be :)
2011. júl. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elfen lied, Nana, Death Note, Vampire Knight
2011. júl. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Claymore, Berserk, Gantz
2011. júl. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A D.Gray-man nagyon nagyon jó legalábbis nekem nagyon tetszik csak ha nézni kezded eleve feliratosan nézd mert baromi jók a szinkronjai és a második évad nincs meg szinkronosan és szinkron után nem fognak tetszeni az eredetik :S a Highschool of the dead nem volt rossz. leginkább unaloműző. A Code Geass-t meg ajánlom mert nagyon jó a sztorija. És köszönöm a válaszodat!


A többieknek is nagyon köszönöm a válaszokat utánuk nézek. :)

2011. júl. 12. 12:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Ichiban Ushiro no Daimaou

Lucky Star

Shakugan no Shana

Kore Wa Zombie Desuka

Kämpfer

2011. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Full metal alchemist,

Dance in the vampire bund,

Wolf's rain,

Guin Saga. Én ezeket tudom ajánlani.

2012. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Leírom amik nekem tetszettek. Szóval szerintem tudsz majd válogatni.


Kaichou wa Maid Sama

Special A

Otome Youkai Zakuro

Hiiro No Kakera

Earl and Fairy

Diabolik Lovers

Pandora Hearts

Black Butler

Kamisama Hajimemashita

Uta no Prince sama

InuXBoku SS

La Corda D'Oro

Gakuen Alice

Mamotte! Lollipop

Fruits Basket

Kuroko no Basuke

Ro-Kyu-Bu!

Kobato

Natsume Yuujinchou

Pretear

Inuyasha

Mermaid Melody

Makai Ouji Devil and Realist

Hakuouki

Amnesia

Ghost Hunt

Majin Tantei Nougami Neuro



Írok pár yaoi/shounen ai-t is.


Sekai-Ichi Hatsukoi

Junjou Romantica

Loveless

Gravitation

Gakuen Heaven

Monochrome Factor

Uragiri Wa Boku No Namae o Shitteiru -ebben nincsen férfiak közt csók így semmi durva nincs de attól még shounen ai!


Ha a nevetéstől leakarsz esni a székről akkor ajánlom a Beelzebub-ot! Fájt már az oldalam annyit röhögtem! :D


De ha több anime közül akarsz válogatni akkor nézd meg az oldalamat mert ott felírom, hogy miket láttam. :)


[link]


Remélem segítettem!

2014. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ouran highschool host cub
2015. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!