Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Házibuli költségeit hogyan...

A Házibuli költségeit hogyan osztjátok meg?

Figyelt kérdés

Pár hét és csinálnák egy házibulit, főznénk vmit meg iszogatnánk.

Ti hogy osztjátok meg a költségeket? Arra gondoltam hogy lehetne úgy hogy a férfiak közösen vennék meg a húst, italokat, a nők meg hoznának vmi sütit, esetleg egy üveg rövidet.

Nyilván ha Szülinapi buli lenne akkor az ünnepelt állna mindent, de ennek semmi apropója sincs, egy szimpla buli.


2011. júl. 19. 20:40
 1/2 anonim válasza:
Szerintem jó az elgondolásod. Ha én hivatalos lennék a bulidba, simán belemennék ebbe a megosztós-dologba.
2011. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"ha szülinapi buli lenne az ünnepelt állna mindent" nálatok ez így megy? Nálunk a szülinapos soha nem fizet... Amúgy szerintem ha a férfiak hozzák a húst, akkor a nők hozzák az italokat...

Nálunk ez kétféleképpen szokott menni:

1. a házigazda megvesz mindent, a költségeket elosztja a jelenlévők számával és mindenki perkál (eddig a legtöbb, amit így fizettem 2000 Ft volt, kerti sütögetéssel és a piából még haza is vittünk).

2. előtte megbeszéljük, hogy mindenki hoz valamit (egyszer bepácolt húst vittem, egyszer meg egy hatalmas tál krumplisalátát).

2011. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!