Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van egy csomó szép füzetem...

Van egy csomó szép füzetem [nem iskolai] azokba mit írjak, vagy mire használjam? :D

Figyelt kérdés
Az add nekem c. válaszokat nem kérem! :D Köszi ;)
2011. aug. 3. 19:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagyon vastag spirálos füzetbe fantázialényeket találok ki, lerajzolom őket mértani pontossággal, minden kis apró részletet, hogy hogyan is képzelem el őket. Aztán elnevezem őket, tulajdonságokat írok hozzájuk, meg úgy általánosságban írok róluk, és így megszületnek a saját, kitalált fantasy lényeim.

Ez nekem főként a regényírásnál fog segíteni, ugyanis fantasy regényt szeretnék írni, amihez sosem ártanak saját lények. :)

Remélem, jó ötletet adtam.

2013. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Megcsinálhatod a te saját Divattervező füzetednek.

Rajzolhatsz, tervezhetsz benne különféle kifutóra szánt ruhákat, megrajzolhatod önmagában, vagy akár a modellre.

(Pl: [link]

2013. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) 11-es, te JNSZ megyében laksz? :D
2013. febr. 10. 10:35
 14/15 anonim ***** válasza:

Én szoktam blogot írni és van egy füzetem amibe leírom h melyik nap mit írok ki. Magyarul terveket írok bele!

A napló nálam is megbukott :DDD lauc!

2013. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Fényképeket is ragaszthatsz bele. (Akár történetet is írhatsz mellé) Vagy ha gyűjtöd,matricákat is rakhatsz bele.
2018. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!