Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy kell órarendet csinálni?

Hogy kell órarendet csinálni?

Figyelt kérdés

saját képből szeretnék nekem + a bnőmnek órarendet készíteni. milyen programmal, illetve hogyan kell?? sima photoshopom van, de eddig még nem tudtam vele csinálni:S:)

már 2 ilyen kérdést is kiirtam, mind 2őre válaszoltak, hogy ők megcsinálják nekem, de nem írnak vissza..már több mint 1 hete. légyszi csak az írjon, aki legalább válaszolni tud!:)


2011. aug. 27. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

adsz egy msn-t megcsinálom am...

fogsz egy képet azt szerkeszted először PAINT-al mer ott tudsz vonalat huzni. bevonalazod és enyi

a photoshop az csak akkor kell ha még meg akarod bizbaszolni ezegy egyszerű dolog paintal csináld mer ami egyszerű ahoz nemkell bonyolult program

2011. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okés, köszi, de én nem igazán paintosra gondoltam:) másmilyet szeretnék, de ahhoz kell photoshop, nekem van, de egyántalán nem értek hozzá. ezt is úgy csinálta nekem vmi kedves srác, de egy másik kéne..inkább facebookon keress meg, ha tudsz, mert az msn-emet már nem használom. ha megkeresel, megmutatom:) és tényleg köszii!
2011. aug. 28. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:
azért msn-t kértem mer ott tudom csak átküldeni
2011. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés, akkor viktoria1126@freemai.hu:)
2011. aug. 28. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!