Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kedvenc Harry Potter filmed/kö...

Kedvenc Harry Potter filmed/könyved? Miért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az 1. 2. 3. film tetszett mert akkor még nézhetőek voltak, a többi már 1 rakás sz.ar.
2011. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 4. film volt anno a kedvencem..azért, mert nagyon tetszett benne Robert Pattinson (akkor még nem volt ez az Alkonyat-láz, meg akkor sokkal jobban nézett ki számomra, mint most) és még azért is szerettem ezt a részt, mert volt benne egy kis magyar vonatkozás is, hogy magyar sárkányt kellett legyőzni:)

20L

2011. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A könyvben a hatos és a hetes kedvencem, de inkább a hetes. A hatos csak azért, mert abban jön össze Harry és Ginny, a hetes pedig csak úgy a legjobb. A filmben pedig az első kettő, mert azt csinálták meg úgy, hogy a lényeg van benne.
2011. okt. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

6.

mert sok Tom Denemes emlék volt benne :)

2011. okt. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mmint könyv..a filmből kihagyták -.-"
2011. okt. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

a könyvből a 3. mert ott van a legtöbb szerepe Lupinnak, meg Sirius-nak


(a filmek nem annyira jók, mert nem tudom beleélni magam úgy, mint a könyvbe: )

2011. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!