Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi/k a kedvenc idézeted/idézet...

Mi/k a kedvenc idézeted/idézeteid?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Van aki aranypompában él

Másnak a nyomor marad

De az arany egy halott fém

Míg a szarból új élet fakad"

2011. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

őő hát most így nem tudom:)

legutóbb Kingtől olvastam a Talizmánt, és ez a mondta maradt meg:"Addig nem a tiéd valami, amíg nem tudsz lemondani róla." és rájöttem, hogy ez mennyire igaz.

2011. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Nem azok vagyunk, akiknek az emberek látni szeretnének. Azok vagyunk, akik lenni akarunk. Mindig könnyu másokat hibáztatni. Egész életedben hibáztathatod a világot, de a sikereid és a kudarcaid a te felelosséged."


Paulo Coelho


"A jó és a rossz mindig együtt jár, az egyik nincs a másik nélkül. A fájdalom elfogadása után fog jelentkezni a jó. Ha valaki a fájdalmat nem akarja elfogadni, akkor ezzel eleve kizárja a fejlődés lehetőségét is. Mert a fejlődés mindig fájdalommal jár."


Dr. Csernus Imre

2011. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

"Falura jó az ,városon meg nem nézik"

"De nagy jampi vagy" (Mónika show)

2012. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kameko-san ***** válasza:

"Mosollyal tudod legegyszerűbben kihúzni magad a nehéz helyzetekből. Még akkor is, ha az a mosoly hamis."


"Minden ember, aki csak él, gonosz. Hogy elhiggyék magukról,

hogy ők bizony jók, azt kell valahogy elérniük, hogy más

sokkal gonoszabb legyen náluk."


"Szeretnék egy kép lenni,egy falon lógni,s mindig mosolyogni."


"ha szerencsétlen vagy,szükséged van valakire aki még nálad is szerencsétlenebb..."


"A barátság sokszor olyan, mint egy buborék. Gyönyörű, de csak másodpercekig tart és amikor eldurran rájövünk, hogy nem is barátság volt ez, csupán csak egy álom, melyben annyira hittünk és gyönyörködtünk, hogy már valótlanná vált szemünkben."


"Ott álltam a hídon. A híd korlátjára támaszkodva néztem a körülöttem nyüzsgő nyugodtságot. Mindenhol nevetgéléseket és vihorászásokat lehetett hallani, a nyugodt környezetet ők zavarták meg. Ők, akik néha felejthetetlen élménnyé teszik az egyszerű hétköznapjaimat, és szintén ők, akik néha elszomorítottak, és a földbe tiportak."


"Hogy lehet az, hogy akit igazán ismerünk az ver át minket, de lehet, hogy akkor nem is ismerjük, mert lehet hogy eddig egy álarcot viselt, ami ebben a percben és a többiben a kukában heverészik, mely a gazdájára vár, hogy újra felöltse."


"Minden ember azt ítéli meg helyesnek, amit ismer és tud és ahhoz is ragaszkodik. Ők ezt hívják "valóságnak". De a tudás és az ismeretek nagyon bizonytalan dolgok, így lehet, hogy a valóságuk csak egy illúzió. Mindenki a saját kis világában él és úgy ahogy ő helyesnek gondolja, érted már?"


"Átgázolhatsz rajtam, felgyújthatsz és nevetve továbbállhatsz, de én akkor sem foglak gyűlölni,mert valaha a barátom voltál."

2012. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2012. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
“Alkudj meg, ha tudsz. De ha nem tudsz, ne tedd. Még ha mindenki azt mondja is valami rosszra, hogy “jó”. Még ha úgy tűnik is, hogy félre akar söpörni a világ, kötelességed szilárdan megvetni a lábad, a szemükbe nézni és azt mondani: te állj félre!
2018. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Bárki megbirkózik a győzelemmel, de csak a hatalmas viselheti a vereséget!"
2020. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Jó ember vagyok. Nem haragszom arra, akit megbántottam." (Ignotus)
2023. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!