Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ezt egy alig 12 éves (5 nap...

Ezt egy alig 12 éves (5 nap múlva) imserősöm írta. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom 3 lányról szól aki a Roxfortba jár (Harry Potter) és róluk ír.

Másolom.


Ashley figyelemmel hallgatta a terv minden egyes pontját, illetve még a B és C terveket amiknek így, teljesen őszintén semmi értelme nem volt. Amíg a két lány szónokolt ( és tettették a mutogatást Activity mugli játéknak ha valaki elment mellettük) Ash inkább Mindenizű Drazsét falatozott amit a zsebéből halászott. Amikor kikérték a véleményét már nem tudott mit felelni, leleplezték:

- Bocsi srácok, adjátok ide a pergament és átnézem - mondta, miközben egyre inkább azon dolgozott, hogy a pillantásai meggyőzőek legyenek. Mikor vacsoránál bevágott rántott sajt és epres mignom után vissza ment a Hálókörletébe a szemek a megszokott házik helyett rátapadtak. A barátjának hitt Rose is összesúgott a háta mögött ezen a napon várható volt, hogy inkább lefeküdt és megemésztette a mai napot. A mai órarend egész tűrhető volt (Jóslástanon kívül) bár egész nap sajgott a feje és Sárkánytanon és Mugli ismereten elaludt. Egy csomó Griffendéles csajszi odament hozzá, hogy megkérdezzék mi lelte. Ő meg csak álmosan bólogatott a tanácsokon. A házit gyorsan összebarmolta és leült a Klubhelység egyik fotelébe elolvasni az egyik kötelezőt (Az egyszarvú szemével) gyorsan végzett a megkezdett könyvvel majd az ágya felé vette az irányt. Mikor már vagy 2-szer ásított, vagy törölte meg a szemét Cassandra hozzá szólt:

- Nem úgy volt, hogy ma megyünk a....tudod mire - harapott a szája szélébe és gyengéden megbökte barátnőjét.

- Ohh, itt vagy? - tette a meglepődést Ashley - Igen....csak tudod ha túl sokszor próbálkozunk jobban számítanak ránk - jelentette ki lerázás céljából de látszólag Cassy elgondolkodott a feleleten. Ash mindenesetre továbbra is tartotta az irányt. Az ajtón túl még hallotta társa hangját:

- Oké, igazad van. Majd egyszer össze jön. Azért...szép álmokat - szűrődött át és Ashley mély álomba merült...


2011. szept. 16. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ügyes, mindenképpen tehetséges. Itt-ott azért bele tudnék javítani a mondatszerkesztésbe, de ígéretesnek érzem! Ezt úgy mondom, hogy én magam is nyertem író pályázatokat, az elsőt általános suli negyedik osztályban egy mesével. :) Mindenképpen bátorítsátok!
2011. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd már abba. Tudja mindenki, hogy te vagy az a 12 éves lány, ne írj már ki minden héten kérdést azért, hogy itt dicsérgessenek.
2011. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
elég sz*r
2011. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy 11 évestől jó, de azért bőven van mit csiszolni rajta.
2011. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elmegy...

Egyébként, http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz.. ezt nem te írtad? (; Szerintem te vagy az a 12éves kiscsaj aki írja ezeket...

2011. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ócska... Most ez így... Sok hű de marha sejtelmes mondat, de cselekmény az nincs. A szókincsedet csak próbálod használni, nem túl sok sikerrel, mert egyes résznél már inkább nevetséges és erőltetett.
2011. szept. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést nem én tettem, fel. :)
2011. szept. 17. 08:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem olyan jó...:/ De gyakorolni mindig kell.
2011. szept. 17. 08:41
 9/9 anonim válasza:
Szia! Nekem tetszik:) csak figyelj a nyelvtani megfogalmazásra mert itt ott kicsit furcsa. És bárki bármit mond ne hagyd abba. Én is most kezdtem nem rég egy hasonló, szintén fantasyn alapuló saját történetet, egyszerűen csak magamnak(pár év múlva vicces lesz beleolvasni:D) tudom hogy bestseller sosem lesz, nem is azért csinálom. Szóval csak így tovább! 15/L
2011. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!