Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most komoly? Facebook és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komoly? Facebook és szerelem?

Figyelt kérdés
Néha kiraknak az emberek olyanokat, hogy küldj egy számot levélbe, elmondom van-e esélyed, meg írj egy színt levélbe, meg írj italt, meg betűt...stb. A lista végtelen. De most ha tetszik nekem vki, akkor levélbe mondjam el? Vagy Még rosszabb, egy levélben, amiben netán csak egy szám áll? Nektek erről mi a véleményetek?
2011. máj. 4. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt könnyítésnek találták ki mert pl aki befosi az itt könnyebben megtudja hogy most van esély pl egy lánynál vagy nincs ...
2011. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem is értem mire jó ez, vagy egyáltalán a frászbuk.


19/l

2011. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szamóca. ***** válasza:
szerintem meghalnék a röhögéstől ha valaki így vallana szerelmet. na ezért nem is írok ki ilyen hülyeségeket.
2011. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egész faceook egy nagy baromság.
2011. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De komolyan, minek rakják ki? Nekem erre az jutott eszembe, hogy (leginkább a lányoknál látom ezt) azért, hogy a 300-400 ismerősből hátha ír nekik 1, akibe belezúgtak... De most komolyan... Volt már, hogy felléptem, tekerni alig tudtam a sok üzenőfali bejegyzésen >.<
2011. máj. 4. 21:47
 6/11 anonim válasza:

Ez így van, én azért nem teszek ki ilyeneket, mert:

1. ha mondjuk, egy olyan ember ír rád, akivel jó barátságban vagy, azt elég kínos elutasítani...

2. idegesítő, amikor ilyenekkel van tele az üzenőfal

3. mégsem így kellene szerelmet vallani


Másrészről viszont nem szólhatok egy szót sem, mert én is ott jöttem össze a barátommal, és már 2 hónapja együtt vagyunk :) Na persze nem ilyen "küldj egy számot"-baromságok által, hanem üzeneteket írtunk egymásnak, és normálisan beszélgettünk.

2011. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, de az más, az beszélgetés, ismerkedés :)
2011. máj. 5. 00:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez csak jelzésértékű....
2011. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az ilyeneket azért is írják ki, hogy menőbbek legyenek, csak maguktól kiírnak egy csomó számot, aztán meg örülnek neki, hogy mindenki látja, hogy őbelé mennyien szerelmesek-.-" Baromság az egész:)
2011. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Poén az egész, senki nem veszi komolyan:) Aki meg igen, az így járt:) Nem tennék ki ilyet én sem.
2011. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!