Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy Blogspotos oldal lehet...

Egy Blogspotos oldal lehet népszerű, sikeres?

Figyelt kérdés
Van agy Blogger oldalam, ami szerintem elég jó is. van rajta tartalom, sok extra is. De így, hogy blogspot.com lehet sikeres egy oldal? Ha nem akkor lehet venni Bloggerben saját domain nevet?
2011. dec. 8. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem olvasok blogot. Senki gondolatai, véleménye nem érdekel, s általában amilyen témákról szó van, az is inkább egyéni vélemény, mintsem tudományos alátámasztás..
2011. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem egy olyan oldal, ahol a sját élményeimet mondom el. Hanem olyan mint Pl: Demotiváló, Kommenthuszár. Az egész a humorra épül
2011. dec. 8. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Azokkal az a baj, hogy már így is túl sok van belőlük és nehéz újat, magasabb színvonalút mutatni, amivel a látogatókat át lehetne csalogatni.
2011. dec. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Horváth Derona válasza:

Igen lehet, nekem is van Blogspot-os oldalam, de oda csak a történeteimet írom le. De itt egy élő példa:

[link]


Ő is elég sikeres, mert tényleg rengetegen olvassák :) Sok sikert

2011. dec. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ok nekem is van blogspotos oldalam:

[link]

De szerintem a leghíresebb blogspotos oladalak. A filmek a neten, mesék a neten stb.

2011. dec. 10. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!