Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt vagy tudtok olyanról,...

Van itt vagy tudtok olyanról, aki mindig lenézett, sikertelen volt, akit leértékeltek, de később sikeres, népszerű lett?

Figyelt kérdés

Érdekelnének tapasztalatok, akár saját, akár ismerősé, akiket mindig lenéztek mások, aki úgy érezte semmit sem ér, mégis évek elteltével irigyrésreméltó, sikeres, szép nő/férfi lett:)

Vagy lehetetlen, hogy egy népszerűtlen, mindenki által lenézett lánynak bejöjjenek a dolgok?


2011. máj. 7. 19:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de remélem én ilyen leszek. Mármint sikeres meg a mostani dolgok ellentéte.
2011. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazon a helyen semmiképp, de egy új városban, tiszta lappal lehet esélyed.
2011. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogyan tudja valaki érvényesiteni magàt az életben. Viszont sokat tudok,akik lenézettek voltak és jobbak lettek, mint akik lenézték, de ugyanakkor mindig megy a susmorgàs.
2011. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen a környezetvàltoztatàs nagyon sokat segit. Eleve az ember felszabadultabb lesz.
2011. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én több ilyet is ismerek, és magamat is közéjük sorolnám. Engem sem vett senki komolyan tiniként.. De aki küzd, az végül eléri amit akar, aki viszont készen kapott mindent, gyakran reked meg életében, mikor már saját erőből kellene építkezni.. Azok közül a bizonyos nagyszájúak közül sokan élnek most rossz kényszer-életet, míg a mi klikkünk - akik mindig kakukktojások voltunk - szakmai és családi sikerekben bővelkedik, és mellesleg emberileg is összekovácsolódtunk a hosszú évek alatt: az igazi, érdek nélküli barátságot is nagy kincsnek mondanám.
2011. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem eddig nem jött össze. még ezen az oldalon is egy csomóan bunkóak velem, bármit kérdezek, mindig van valaki aki nagyon megsért. pedig itt mindenki anonim... úgylátszik vonzom ezt. bocsi, tudom a válaszom nem idevág, csak elkeseredtem most. De szerintem nem lehetetlen hogy sikeresek legyünk. sok erő, remény, sikerélmény, és önbizalom kell hozzá.
2011. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!bennem is van a remény...csak eddig hiába próbáltam nem annyira sikerültek dolgok, nem azt mondom, hogy semmi sem jött össze, de ezek a lenézések, és az, hogy semminek érzi magát az ember, nagyon rossz még mindig:( nem vagyok egy nagyszájú én sem, hiába próbáltam változni, nem tudtam, és talán emiatt is lehet...nemtudom:S

aki most a válaszban írta, hogy most elkeseredett, remélem nem okoztam szomorúságot a kérdésemmel...nem úgy akartam, csak kiváncsi vagyok kinek milyen tapasztalai vannak, reménykedhetünk-e...de szerintem igen:)

2011. máj. 7. 19:17
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem egészen az érettségiig folyamatosan lenéztek az osztálytársaim, mert nem számítottam menőnek. Szemüveges voltam és visszahúzódó. Az állandó atrocitások miatt nem is nagyon kommunikáltam velük, ezért barátom is csak néhány volt. Aztán jött az egyetemi időszak. A türelmes szemüvegviselésnek köszönhetően meggyógyult a szemem, így már nincs szükségem a szemüvegre. A kollégiumban nagyon jó társaságba keveredtem, akik nem engedtek újra bezárkózni a saját világomba. Fél év múlva már teljesen más ember lettem. 20 évesen jöttem össze a barátnőmmel, aki azóta a menyasszonyom. Mérnökként dolgozok, most már napi szinten kommunikálok a cég belföldi és külföldi partnereivel és ezt nagyon élvezem. A legdurvább az volt, hogy az általános iskolás osztálytalálkozón alig ismertek meg a volt osztálytársak (senkivel nem jártam egy gimibe), ezért én kaptam meg a "aki a legtöbbet változott" díjat :)

Szóval fel a fejjel, eljön a Te időd is. 27/F

2011. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Lady Gaga - azaz mindenkiből lehet szupersztár, csak pénz kérdése :D
2011. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

dejó volt olvasni ezt a történetet:) örülök, hogy neked sikerült az, amire vágytál:)

Lady Gaga:D hát mondjuk vkinek pénzzel sikerülnek a dolgok, csak aki nem gazdag az gázban van:D

2011. máj. 7. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!