Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki lett volna jó az Euróvíziór...

Ki lett volna jó az Euróvízióra? Hogy tetszett Ádok Zoli produkciója?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 18:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
hogy ki lett volna jó, azt nem tudom, de ez az ádok zoli a produkciójával együtt az ország szégyene! ócska, unalmas dal, énektudása egyáltalán nincs és még azt a maradékot is elrontotta azzal h össze-vissza ugrált a színpadon abban a rémes színű cicagatyában. ennyit tudunk.
2009. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom ki lett volna jó, de hogy ő nem az biztos, egész Európa rajtunk röhög. Kellett ez nekünk?
2009. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
33%
Dukai Regina de mindenképpen egy magyar nyelvű dallal!!!!!!!!
2009. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
32%

egyetértek......megnéztem hááát nem volt egy szinvonalas produkcio az biztos

Nekem Mark,mostanában nagyon megszerettem a számait =)

2009. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
az urovíziós dalfesztiválon csak angol nyelvű dallal lehet indulni. mikor a rúzsa magdi volt ő is angolul énekelt.
2009. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

Nyilvános versenyszerű tehetségkutatókat kellene tartani, és ezek győztesei képviseljék hazánkat nemzetközi megmérettetéseken.

Fontos lenne, hogy a zsüriben ne idióták és laikusok üljenek , hanem olyan szakemberek akik már bizonyítottak.


Ehelyett megy a mutyizás...ház ez az eredmény :(

2009. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

nem csak magyar dallal lehet indulni!!!!!!!!!!



azzal érvelnek h.nem lehet magyarul mert nem értenék...jajjj ne már..


nem számít, ha nem értik,más nyelvűeket se értenek....a magyar amúgy is különleges nyelv a külföldieknek, lehet h.pont ezért kapnánk sok pontot.tegnap is megoldották--> Gundel minden szám előtt 2 mondatban összefoglalta a tartalmakat...és ez pont elég volt.a hangsúly úgyis a dalon van..vagy jó megoldás lehetne még a háttérben kivetíteni az angol,verziót.ez is hasznos lenne...

2009. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

dehogy nem lehet magyar nyelvű dallal indulni..ezt akartam írni..


előző voltam

2009. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
100%

Nem tudom miért éppen az agyonmajmolt tinisztárokat kellene ilyen fesztiválra kiküldeni!

Az Euróviziós dalfesztiválnak az a célja,hogy mindenki képviselje a saját hazáját,a saját hazájához méltón,és úg,ha meghallgatják,tudják,igen ők az oroszok,németek,románok,stb!

Ezzel csak az országot járatták le,bár ennél jobban már nem nehéz!

Legszívesebben Ezüstpatak,Dalriada!

2009. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
az ezüst-patakkal egyetértek.az igazán magyar lenne ha ők mennének..kár h.nem a közönség dönt...
2009. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!