Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki lett volna jó az Euróvíziór...

Ki lett volna jó az Euróvízióra? Hogy tetszett Ádok Zoli produkciója?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 18:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
bocs,helyesen Ezüstpatak.)előző voltam
2009. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Ezüstpatak, Dalriada, mert ezeket ismered.


Szerintem inkább Khan Abyss, vagy Perfect Unity


Na látod ezért írtam, hogy a dolgot egy országos verseny kellene megelőzze.

2009. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
De szerintetek, nem olyat kellene aki külföldön is ismert?
2009. máj. 17. 19:14
 14/26 anonim ***** válasza:
75%

Nem értek egyet azzal, hogy külföldön is ismert nevet kellene nevezni, mert az Omegán és Yonderboi-on kívül nem nagyon ismernek magyar könnyűzenészt külföldön. A magam részéről a Dalriadára szavazok, ha már mindenképpen mondani kell valakit. Fantasztikus zenészek, Laura hangja különleges és gyönyörű, a számaik csodásak, és tényleg MAGYAROK, a szó legjobb értelmében, nem az a tipikus se íze-se bűze-fesztiválzenekar!

Ádok Zoli? Hát, mikor kiderült, hogy ő megy ki Moszkvába, és megnéztem a klipjét, csak fogtam a fejem, és bár nem ismertem a többi versenyzőt, már akkor tudtam, hogy ezzel a produkcióval nem fog döntőbe jutni, az MTV meg megint kiszórt egy nagy kalap pénzt az ablakon, pont, mint tavaly.

2009. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
MAGNA CUM LAUDE:)vidéki sanzon vagy bármilyen dal tőlük
2009. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem se szempont, hogy ismert legyen külföldőn, de azzal nem értek egyet, hogy csak az Omegát meg a Yandermittoménkiket ismernék.

Komoly sikereket érnek el például a következő csapatok : After Crying,The Moon and the Nightspirit, vagy akár az Ektomorf.

A Dalriada gáz ! Lemezen nekem is tetszenek, de láttam élőben is őket kétszer is , hát nagyon gáz !

Se a zenei teljesítményük, se a mozgásuk kiállásuk nem megfelelő.

2009. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Rendben, túloztam, de egy Ektomorfot szerinted szívesen látnának a gagyi popszámok között? Azokat írtam, akiknek esélyük is lenne a tisztes helytállásra, ezt pedig black metállal nagyon nehéz elérni... El kell fogadni, hogy az extrém metál egy nem túl közönségbarát műfaj - a norvégok is Alex Rybakkal nyertek, nem Mayhemmel... Moon-ék tényleg jók, bár engem meg ők nem győztek meg élőben. De lehetne küldeni egy Ideas-t, vagy Overdream-et is, ők talán még fogyaszthatók a nagyközönség számára is, de megintcsak nem egy nemzetközi csapat. Azért nem értem, a Kérdező miért erőlteti a nemzetközileg ismert bandát, mert a franciák pl. kiküldték most is Patricia Kaas-t, aki tényleg világsztár, és még a legjobb ötben sem volt benne. :( Rúzsa Magditól két éve szép volt a kilencedik hely, de azért egy ilyen világsztártól én valahogy többet vártam volna, mint hogy majdnem ugyanott végez, ahol ő. Az angolok magát Andrew Lloyd Webbert, a "musical-császárt" vetették be, és nekik sem jött össze a dobogó, pedig nem mondhatni, hogy népszerűtlen lenne...
2009. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

El voltam ajulva a produkciotol, de nem azert, mert annyira tetszett...az utobbi evekben az eurovizion eleg sokat bohockodtak, sokszor elment a dolog a show iranyaba, az enek karara...ugy latszik, erre gyurtak zoliek is, mert meg a hangjat sem hallottam, csak valami fura szerkos alakok ugraltak a szinpadon...

iden kevesebben bohockodtak szerintem, mint korabbi evekben.

nem tippelek inkabb, kinek kellett volna mennie, de o nem volt tul jo valasztas. Itthon sem olyan nagy sztar, mint amennyire sztarolt...

Nalunk Szlovakiaban tv-musorban valasztottak ki a kijutot a jelentkezok kozul, szavazott a zsuri es a tv-nezok is, szerintem szinvonalas produkciok voltak. Elsosorban enekesek, ezen volt a hangsuly.

2009. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Az Ektomorfot csak mint példa mondtam, a külföldi ismertséghez.

Mindenképp egy országos szelekcióra lenne szükség. Ami ma megy az mutyizás.Kontraszelekció...

2009. máj. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
74%

Tudom,hogy sokaknak nem fog tetszeni, amit írok, de most tegyétek félre a személyes véleményt az előadókról és úgy olvassátok el:

Óriási siker lett volna, ha a Király testvérek indulnak. Viktor és Benjamin két jóképű fiú, ikrek, ez aranyos és különleges, felhívja a figyelmet és a női nézőknek tetszik. Viktornak szép, képzett hangja van, Benjamin is jól énekel, ő mondjuk csak vokálokat és refrént és így kezdeni az előadást és mondjuk a 2. refrénnél bejön Linda, aki az egyik legjobb hangú magyar énekesnő, csinos lány és nagyon profi, tapasztalt. Angol kiejtésük kifogástalan, pár sor magyarral még érdekesebbé lehetne tenni. Műsornak két táncosnő, akik a fiúkkal szórakoznak és egy táncos, aki Lindával. Egy jó, fülbemászó, bulizós dal és top5-ben vagyunk. És ne hivatkozzon senki a himnuszra vagy arra, hogy nem tartja igazságosnak Viktor győzelmét a Megasztárban, csak gondoljátok végig, hogy nem is lenne hülyeség...

2009. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!