Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki lett volna jó az Euróvíziór...

Ki lett volna jó az Euróvízióra? Hogy tetszett Ádok Zoli produkciója?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 18:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, Ádok Zoliról elfelejtettem írni: ha egy táncverseny lett volna, akkor elfogadható a produkció, de mivel ez egy dalverseny így nevetséges. Énektudásban sehol nincs és a dal is nagyon alacsony színvonalú.
2009. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Némi énekhang-képzés meg egy épelméjű stylist sokat dobhatott volna a produkción...

Legközelebb menjen a Belga!"Zsolti a béééééééékaaaaaaa!" XD

2009. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
76%

Szerintem nem volt olyan nagyon rossz Adok Zoli, a koreografia kicsit kozonseges volt es a szam nem volt valami karakteres, de osszesegeben nem volt rossz.

En szivesen latnam Zsedat (ot kizarolag magyarul) vagy akar Toth Verat. Szerintem itt az a lenyeg,h bele kellett volna csempeszni a magyar nep karakteret, mint pl Moldova, Oroszorszag, Toroko., Portugalia,Franciao...

Szerintem Zoli jobb volt,mint a Lengyel csaj,aki egyebkent jelzalogot vett fel a lakasara,h indulhasson!

A norveg fiu dala nagyon klassz volt, megerdemelten nyert!

2009. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Mi sokat beszelgettünk itthon erröl az egeszröl. Szerintem magyar dallal kene indulni, hiszen magyarok vagyunk, es erröl is kene szolni a müsornak, hogy mindneki megmutatja, amennyire egy zeneszamban lehet, hogy milyen ez, vegülis ettöl lehetnenek különbözöek a produkciok, es tenyleg mehetne a hatterben angolul kivetitön, vagy a rendezö orszag nyelven is. Raadasul, nem beszelek különösebben jol angolul, de ez a kiejtes meg az en fülemet is bantotta.

Nem szeretem a Kiraly Viktort, de ö tenyleg nemzetközileg sokkal jobban helyt tudott volna allni, azt meg el kell tudni fogadni, hogy ez egy popularis vonal, amit ez a fesztival közvetit, nagyon nem lehet varialni.

Amugy (nem bunkosagbol), de ki ez az Adok Zoli? Honnan bukkant fel?

2009. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Feke Pali,Bereczki Zoltán,Zséda,Kovácsovics Fruzsina...hirtelen ők jutottak eszembe....bárkit,csak ezt az Ádók fene tudja honnan szalajtották pasit neee!!!

Megkérdeztem ismerősöktől,hogy na ki az az Ádók Zoli...több mint 10 embert kérdeztem meg,mire valaki meg tudta mondani:D

2009. máj. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem Ágnes Vanilla.
2009. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!