Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 16 évesen buli --> mértékkel?...

16 évesen buli --> mértékkel? Egyáltalán nem? . Mi a "normális"?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez még az a időszak amikro mértékkel kell buliznod,figyelj oda hogy ne spiccesen menj haza,a szülők nem szoktak örülni neki,elhiheted mert tapasztalat beszél belőlem.

Azért is kell mindent mértékkel csinálod mert amikor nagyobb leszel akkor nem mondhatják azt hogy nem engednek el meg ilyenek és egy csomó felesleges balhét megúszol.Ha már kellőképpen idős vagy a szülők ugyis legyintenek és max röhögnek egyet de ha nem akkor szorosabbnál szorosabb pórázra számíthatsz ,szal érdemes kibirnod még 2 évet legalább,addig meg csak mértékkel,mértéktelenül akkor mikor elmennek az ősök nyaralni vagy hosszúhétvégét tervezel.

2011. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A jó bulihoz nem kell mértéktelennek lenni. Persze van aki azt élvezi, hogy nagyon lerészegedik, de gondolom te nem közéjük tartozol. Nekem elég ha csak egy kicsit spicces vagyok, megjön a kedvem a tánchoz, dalolászáshoz, többet nem is iszok. A legfontosabb mégis a társaság. Ha elromlik a hangulat, rossz a társaság, akkor hiába minden ital, nem lesz jókedv.


Buliból is sokféle létezik. Van aki a szórakozóhelyeket szereti, ahol csak táncolni lehet, beszélgetni egyáltalán nem, maximum a vécében (a hangerő miatt). Sok helyen megnézik a személyidet és csak akkor adnak piát.


A házibulikat jobban szeretem, ott lehet játszani, hülyéskedni, beszélgetni, esetleg grillezni. Házibuliból is több fajta "durvaságú" van. Van olyan, aki csak visszafogottan szeret beszélgetni. Én azért bevállalósabb vagyok, jöhet az üvegpörgetés :D


Na szóval, sok 16 éves sportot űz abból, hogy holtrészegre issza magát, vannak, akik már ilyenkor egy éjszakás kalandokba keverednek. Persze ez már szélsőséges eset. Neked kell eldöntened, hol a határ

2011. dec. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!