Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Twitteren honnan tudhatom...

Twitteren honnan tudhatom hogy az üziket egy személy nekem írta-e vagy mindenkinek? és hát tudom hogy ott fenn vannak sztárok. De csak azok az igazi sztárok akik mellett kis pipa van? és ha nincs mellette akkor tuti hogy nem igazi?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 15:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Na puff, róla még életemben nem hallottam.

Tudsz ukránul? Mert, ahogy nézem ő ukrán nem?

ha mondatba foglalod a nevét így : @mika_newton akkor megkapja, de hitelesítetlen profilba nem bíznék...

2011. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
mert már láttam egy kettejük adatlapját...
2011. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
profil-> edit your profile és itt megtalálod
2011. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
ukrán igen,de tud angolul.és oroszul amúgy is tudok kicsit.
2011. dec. 26. 16:33
 15/25 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyire híres, de túl sok követője sincs, ahhoz, hogy valódi legyen
2011. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

most tegyük fel hogy nem számít,igazi-e.ő nem követ engem,de így nem tudok neki privátot írni:(

azt el lehet érni hogy kövessen?vagy hogy ajánlva legyen neki a követésem mivel én követem őt?mert csak akkor írhatok neki,ha követ.:(

2011. dec. 26. 16:45
 17/25 anonim ***** válasza:

tweetelni tudsz neki úgy is ha nem követ

ha privátot akarsz írni akkor nem tudom... ha valódi akkor nagyon kevés az esélye, hogy vissza követ, és ahogy nézem keveset is követ.

2011. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

azért nem követ mert nem ismer?pedig nem akarok ártani:(

egyszerűen csak egy rajongója vagyok aki legalább annyit szeretne neki írni hogy ő a kedvence.:)pedig annyira jó lett volna ha tudok neki írni.én nem várom el hogy csak úgy kövessen.nekem az is lehetne hogy írunk egyszer-kétszer és ha bunkó ökörnek gondol akkor nem követ,ha szimpi vagyok vagy nincs baj akkor igen:)persze igazival nem iylen egyszerű:(

2011. dec. 26. 16:52
 19/25 A kérdező kommentje:
és a tweetekre írni fog vajon?
2011. dec. 26. 16:52
 20/25 A kérdező kommentje:
amúgy néha a hírességek is visszaírnak.de mi alapján?
2011. dec. 26. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!