Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Twitteren honnan tudhatom...

Twitteren honnan tudhatom hogy az üziket egy személy nekem írta-e vagy mindenkinek? és hát tudom hogy ott fenn vannak sztárok. De csak azok az igazi sztárok akik mellett kis pipa van? és ha nincs mellette akkor tuti hogy nem igazi?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 15:57
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
amúgy facebook-ja is van és a hivatalos oldijára is ki van téve a twittere: [link]
2011. dec. 26. 16:58
 22/25 anonim ***** válasza:
vannak akik úgynevezett "twitterpartykat" tartanak, amik abból állnak, hogy rajongói kérdésekre válaszolnak, illetve, csak úgy rátalál a tweetedre és válaszol, de ez emberfüggő...
2011. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
:)
2011. dec. 26. 17:13
 24/25 anonim válasza:

szia. én 5 napja regisztráltam a Twittere, azóta bekövettem több kedvenc énekesemet és együttesemet is, köztük Alyson és Michalka (Aly & Aj)-t. nem írtam nekik semmit, és visszakövetettek :D ha nem is vagy benne biztos, hogy ő-e az igazi, attól még nyugodtan kövesd be, kitudja.. lehet, hogy ő az és visszakövet!:) sok sikert!^^

u.i.: tudom, hogy már régen írtad ki de gondoltam leírom személyes tapasztalatom:D

2012. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
*visszakövettek
2012. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!