Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek Viccesebb lenni?

Fagoda kérdése:

Hogyan tudnek Viccesebb lenni?

Figyelt kérdés

Lehet vlhogy muvelni magamat h viccesebb legyek vagy h jobban adjam elo a torteneteimet, ne olyan elvontan fogalmazzam meg magam?


bizonyos tarsosagokban ertik a vicceim es szeretnek is velem beszelgetni, de van egy masik jo tarsosagom amiben sokszor nem ugy jon ossze egy poen ahogy en azt elkepzeltem es irto ciki


2012. jan. 8. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Az nem a te hibád. Szerintem az hogy valaki hogy adja elő a viceket, vagy vicces történeteket egy olyan képesség ami nem vagy csak nehezen fejleszthető.

És az hogy ki milyen személyiséptipustól függ. pl van olyan aki szeret szerepelni társaságban, az általában jó viccmondó, és van aki inkább csak szívesen hallgatja, az általában nem túl jó viccmesélő.

2012. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
H a nem vagy vicces akkor legyél simán hülye... 2 éve befordult idegbajos voltam.. bááám most????? ellentéte vagyok neked. hallod várájl még vele egy kicsit hátha vicceebb leszel
2012. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!